Terra’nın LUNA 2.0’ı Son 24 Saat İçinde Neredeyse %20 Çöküyor!


coinprojesi.com luna 2.0
terra'nın luna 2.0'ı son 24 saat i̇çinde neredeyse %20 çöküyor! 2
  • CoinMarketCap’e göre, LUNA son 24 saatte fiyatta %19.74’lük bir düşüşün ardından şimdi 3.50 dolardan işlem görüyor.
  • Do Kwon hakkında ortaya çıkan spekülasyonlar nedeniyle yeni ekosisteme olan güven hala çok düşük.
  • Bu spekülasyonlardan biri, yeni ağın “topluluğa ait” olması konusu etrafında dönüyor.

Terra’nın LUNA 2.0‘ı son bir günde neredeyse %20 düştü. CoinMarketCap’e göre LUNA, son 24 saat içinde fiyatta %19.74’lük bir düşüşün ardından ve aynı zaman diliminde 4.62$’a ulaştıktan sonra 3.50$’dan işlem görüyor. LUNA ayrıca geçen hafta fiyatta %50.81 düşüş gördü.

LUNA‘nın piyasa değerinin şu anda 731,780,901$ civarında olduğu tahmin ediliyor. Kripto ayrıca düne göre %15,78 artışla 24 saatlik 362.645.111$ işlem hacmi kaydetti.

LUNA‘nın neredeyse %20’lik düşüşüyle ​​ilgili farklı açıklamalar var, ancak birçok kişi bunun yeni ekosisteme olan güvenin hala çok düşük olması gerçeğiyle ve Do Kwon hakkında ortaya çıkan spekülasyonlar nedeniyle olduğuna inanıyor.

Bu spekülasyonlardan biri, yeni ağın “topluluğa ait” olması konusu etrafında dönüyor.

Kendi kendini “FatMan” olarak ilan eden bir Terra-insider, 6 Haziran’da bir tweet’te şunları paylaştı: “Do Kwon, TFL’nin sıfır yeni LUNA jetonlarına sahip olduğunu defalarca belirtti ve Terra 2’yi “topluluk sahibi” yaptı. Bu, kimsenin bahsetmediği açık bir yalan. Aslında TFL, 200 milyon doların üzerinde bir değere sahip 42 milyon LUNA‘ya sahip ve dişlerinin arasından yalan söylüyorlar.

Kwon’un yeniden lansmanda çok aktif olduğu ve LUNA varlıklarını hard fork’u desteklemek için oy kullanmak için kullandığına dair spekülasyonlar da var.

Tüm bu spekülasyonlar, yeni Terra ekosistemine zaten şüpheli olan güven için iyi bir şey yapmıyor. Bu spekülasyonlar henüz doğrulanmadı, ancak büyük bir token satışına neden olacak kadar belirsizliğe neden olmuş görünüyorlar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir