TRON Fiyat Tahmini – TRX Yakında 0,4 Doları Vuracak mı?


tron
tron fiyat tahmini – trx yakında 0,4 doları vuracak mı? 7
  • Yükselişli TRX fiyat tahmini 0,071 ila 0,15 dolar arasında değişiyor.
  • TRX fiyatı da yakında 0,4 dolara ulaşabilir.
  • 2022 için TRX düşüş piyasa fiyatı tahmini 0,024 dolar.

Bu TRON (TRX) Fiyat Tahmini makalesi yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, TRX fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz.

Kripto endüstrisi büyümeye devam ediyor. Birçok kripto projesi, rekabetçi kalabilmek için teknolojilerinde iyileştirmeler yapıyor. Ayrıca TRON, kripto alanındaki en aktif protokollerden biri olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz birkaç ay içinde TRON, kripto endüstrisinde güçlü ortaklıklar ve projeler inşa etti. Birkaç ay önce Alchemy Pay, bir ortaklıkta TRX ödemelerine izin vermek için TRON ile entegre oldu. TRX yatırımcıları, geçtiğimiz yıl yaklaşık %80’lik bir yatırım getirisi elde etti.

TRON, merkezi olmayan ve sınırsız bir internet sağlamaya kendini adamıştır. BitTorrent ile olan güçlü ilişkisi, TRX kullanıcılarının ağın uygulamalarına, içeriğine ve medyasına doğrudan erişmesini sağlar.

TRON’un geçtiğimiz aylardaki bazı başarılarını zaten bildiğimize göre, TRON 2022’de karlı bir yatırım olur mu? Bunu CoinQuora TRON Fiyat Analizi ve Fiyat Tahmininde öğrenelim. Ama ondan önce TRON nedir bir öğrenelim.

TRON (TRX) Nedir?

TRON (TRX), TRON ağındaki yerel kripto para birimidir. Singapur merkezli TRON, CEO Justin Sun tarafından yönetiliyor. Ağ, merkezi olmayan bir eğlence ve içerik paylaşım ağı oluşturmayı hedefliyor. TRON ekosisteminde herkes kendi içeriğini blok zinciri ağında daha verimli ve uygun maliyetli bir şekilde barındırabilir.

TRON ağının TRONSCAN adlı kendi ana ağı vardır. Sonuç olarak TRON, ağ için gerekli gördüğü kendi kural ve düzenlemelerini belirleyebiliyor. TRON’un protokolü söz konusu olduğunda, farklı merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) akıllı sözleşmesi aracılığıyla çalışabilir. En son DApp başarısı, BitTorrent ortağının DLive protokolünün başlatılmasıdır.

Artık TRON’un ne olduğunu bildiğimize göre, TRON fiyat analizimize geçelim.

TRX Mevcut Piyasa Durumu

Bu Tron fiyat analizinin yazıldığı tarih itibariyle, TRX, 24 saatlik işlem hacmi 677.083.145$ ile 0.06001$’dan işlem görüyor. TRX fiyatı son 24 saatte %0,28 arttı.

Ayrıca, TRX, 101.08B TRX’lik bir akım dolaşım kaynağına sahiptir. Şu anda TRX için en iyi kripto para borsaları Binance, Huobi Global, Bithumb, Kucoin, Gate.io ve çok daha fazlası.

Şimdi, 2022 için bu TRX teknik analizinin bir sonraki bölümüne geçelim.

TRON (TRX) Fiyat Analizi

Şu anda Tron, CoinGecko’da 26. sırada yer alıyor. Ancak TRX blok zincirindeki en son güncellemeler, gelişmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu TRX fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

coinprojesi.com yf0vq5ld
tron fiyat tahmini – trx yakında 0,4 doları vuracak mı? 8

Birikmiş/Dağılım göstergesi, sapma ve doğrulama yoluyla bir grafikteki yükseliş veya düşüş sinyalini tespit etmek için kullanılır. Yukarıdaki TRON‘un 1 Günlük A/D grafiğinden grafiğin yükseliş trendinde olduğu görülebilir. Bununla birlikte, TRON (TRX) için yukarıdaki birikmiş/dağılım grafiği, hem grafiğin hem de A/D’nin aynı yönde hareket ettiğini gösteriyor ve bu da TRX’in yükselişte olduğunu gösteriyor. Dolayısıyla, A/D bunu gösterdiğinden TRX’te bir fiyat artışı beklemeliyiz.

coinprojesi.com c3vkef5p
tron fiyat tahmini – trx yakında 0,4 doları vuracak mı? 9

Keltner kanalı, mum çubuklarının üstündeki veya altındaki oynaklığı ölçerek trend yönlerini belirlemek için kullanılan bir teknik analiz göstergesidir. TRX için Keltner Kanalı sinyallerinden, son mum çubuğu yukarıdaki Keltner Kanalı grafiğindeki alt eğriye yakın olmadığı için mevcut kazancın devam edebileceği görülebilir. Bu, TRON (TRX) fiyatındaki mevcut artışın, herhangi bir geri dönüş beklenmeden önce birkaç gün devam edeceğini gösteriyor.

coinprojesi.com shlfi6rl
tron fiyat tahmini – trx yakında 0,4 doları vuracak mı? 10

Göreceli Güç Endeksi (RSI), aşırı satılan veya aşırı satın alınan varlıkları çıkarmak için son fiyat değişikliklerinin büyüklüğündeki nispi momentumu ölçer. TRON (TRX) 1 günlük TRXUSDT grafiğinin RSI değeri 41.98’de. Bu, TRX’in 30 ile 50 arasında olduğu için nötr bir eğilim gösterdiğini gösteriyor. Bu değer, RSI değerinin aşırı satım bölgesinden 50 RSI değerine doğru hareket ederken daha fazla alıcının yeniden konumlandığı göründüğünden, bu değer zaten bir yükseliş koşusunu tetikliyor. 30.

TRON (TRX) Fiyat Tahmini

Aşağıdaki grafik, Tron’un son birkaç gündür daha iyi performans gösterdiğini gösteriyor. Ancak TRX fiyatı son 7 günde %7,3’ün üzerinde arttı. Bu eğilim devam ederse, TRX boğalarla birlikte çalışabilir, 0,0.06474 $ direnç seviyesini kırabilir ve daha yükseğe çıkabilir.

coinprojesi.com 5nfcpiho
tron fiyat tahmini – trx yakında 0,4 doları vuracak mı? 11

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve TRX’i yükseliş pozisyonundan çekebilir. Daha basit bir ifadeyle, TRX‘in fiyatı bir düşüş sinyali olan neredeyse 0.02407 dolara düşebilir.

Bu arada, uzun vadeli TRX fiyat tahminimiz 2022 yükseliş gösteriyor. Bu yıl yaklaşık 0,3004 dolar olan mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) aşma olasılığı yüksek. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

TRON (TRX) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, TRX 2022’nin sonunda 0.15 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı 0.12 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan, ortaklık ve 0,4 dolara ulaşan gelişmeler fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

TRON (TRX) Fiyat Tahmini 2023

TRX, 2022’nin sonunda 50’nin üzerinde bir RSI’ye sahipse, alıcılar bir sonraki saldırı görevini 1,5 $’da hayati seviyede oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak, bu da onu düşmeden istikrarlı bir şekilde oynamasını sağlayacak.

TRON (TRX) Fiyat Tahmini 2024

2024’te daha fazla yükseltme ve gelişme olacaksa TRX fiyat tahminleri ve proje tahminleri değişebilir. Ayrıca, bunlar TRX’in fiyatını artırabilir. Fiyatın hala yükselişe geçebileceğini ve 2,5 dolara kadar yükselebileceğini söyleyebiliriz.

TRON (TRX) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde TRX fiyatları 4 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak TRX için çok zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, TRX’in tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

TRON (TRX) Fiyat Tahmini 2026

2026 yılına kadar, birçok kişi kripto para birimleri hakkında daha iyi bilgiye sahip olacağından ve bu nedenle sektöre yapılan yatırımı artıracağından TRX’in fiyatı 6 dolara ulaşacaktır.

Çözüm

TRON‘un 2022’de parlak bir geleceği var. TRX ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, TRX‘in yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Yükselişli TRX fiyat tahmini 2022, 0.15 dolar. Yukarıda belirtildiği gibi, yatırımcılar TRX’in Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte 2022’de iyi bir yatırım olduğuna karar verirse 0,4 dolara bile ulaşabilir.

coinprojesi.com tron logo
tron fiyat tahmini – trx yakında 0,4 doları vuracak mı? 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir