Shiba Inu’nun Fiyatı Küçük Bir Geri Dönüş Hareketi Yapabilir!


shiba inu
shiba inu'nun fiyatı küçük bir geri dönüş hareketi yapabilir! 2
  • SHIB’nin fiyatı küçük bir geri dönüş hareketi yapmaya çalışıyor gibi görünüyor.
  • Son 24 saatte SHIB’nin fiyatı %1.94 artış yaşadı.
  • Yatırımcıların temkinli olması gerekiyor çünkü son hareket sadece ay sonu oynaklığı olabilir.

Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatı, kayıp zemini geri kazanmaya ve son seviyeleri tekrar ziyaret etmeye çalışıyor gibi görünüyor.

SHIB’nin fiyatı 19 Haziran’da dibe ulaştıktan sonra kısa süre önce büyük bir yükseliş trendine girdi. Ancak, yukarı yönlü harekete bazı sorunlar ve piyasadaki ters rüzgarlar eşlik etti. Bu, SHIB’nin fiyatında nihai bir geri çekilmeye yol açtı. Şimdi, SHIB boğaları başka bir ayak için hazırlanıyor gibi görünüyor.

20 Haziran ile 21 Haziran arasında, SHIB’nin fiyatı %50 civarında yükseldi ve yüksek zaman çerçevesi direnç bariyerini 0,0000095 $’dan desteğe çevirdi. Dikkat edilmesi gereken ilginç bir şey, bu yükselişin aynı zamanda düşüş trendini bir destek tabanına dönüştürmesidir.

SHIB‘nin fiyatı daha sonra kısa bir süre geri çekildi ve bir başka %30 ralliye girmeden önce konsolide edildi ve 0.0000121 dolardan yüksek bir salıncak belirledi. Bu hareket, ivme eksikliği ve kötüleşen piyasa koşulları nedeniyle kısa ömürlü oldu ve %21’lik bir fiyat düşüşüne neden oldu ve bu da destek bariyerini 0.0000095$’da yeniden test etti.

SHIB yatırımcıları, satın alma baskıları şimdiye kadar %11’lik bir hareketle sonuçlandığından, bu seviyeyi bir satın alma fırsatı olarak gördüler. Bu eğilim devam ederse, SHIB‘nin fiyatı, birleşik %25-26’lık bir hareket için mevcut seviyelerinden %15 daha yükselebilir.

SHIB, ilk likidite hedefini 0,0000119 dolardan yeniden test edebilir. Bu seviyeye başarılı bir şekilde meydan okursa, 0.0000130 $ seviyesini tekrar ziyaret edebilir. CoinMarketCap’e göre şu anda SHIB’nin fiyatı son 24 saatte %1.94 tırmandıktan sonra 0.00001011 dolar.

Piyasadaki yükseliş görünümü ne olursa olsun, yatırımcıların dikkatli olması gerekiyor çünkü bu sadece ay sonu oynaklığı olabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir