Bu Altcoin, Gate.io’nun Desteğiyle %242’lik Yükseliş Yaşadı


Bu ay, bir altcoin projesi %240’lık muazzam bir artış kaydetti ve birinci sınıf bir kripto para borsası tarafından listelenme onayı aldı.

Loom Network (LOOM), Eylül ayındaki işlemlere 0,038 $ seviyesinden başlangıç yaparak, 25 gün içerisinde %242’lik bir değerlenme ile 0,13 $ seviyelerine ulaştı.

Bu noktadan sonra LOOM, hafif bir düşüş yaşayarak yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,11 dolar seviyesinden işlem görüyor.

loom network
bu altcoin, gate.io'nun desteğiyle %242'lik yükseliş yaşadı 3

Bu etkileyici performansın ardından, öncü global kripto para borsası Gate.io, bu hafta içerisinde LOOM‘u işlem görmesi için platformuna eklediğini açıkladı.

Loom Network, çoklu zincir uyumluluğuna sahip bir platform olup, yüksek performanslı merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) ölçeklenmesini hedefler. Projede, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Tron (TRX) gibi blokzincir ağlarına entegrasyonlar bulunmaktadır.

LOOM, Loom Network’ün merkezi blokzinciri Basechain’in güvenliğini sağlamak üzere kullanılan token’dir. Geliştiriciler, bu altcoin’i DApp’lerini Basechain üzerinde barındırmak için kullanabilirler. Tokenlerini stake ederek ağın güvenliğini koruyan doğrulayıcılar ve yetkilendiriciler bulunmaktadır.

Blokzincir analiz platformu Santiment, yakın dönemde LOOM‘un değer artışını kaydetti ve mevcut verilere dayanarak tokenin daha geniş bir yatırım alanına sahip olabileceğini belirtti.

“Loom Network’ün fiyatı, Aralık 2021’den bu yana en üst düzeye çıkmış ve 0,126 doların biraz üstüne ulaşmıştır. Son beş gün içinde LOOM’un borsadaki oranı %20,8’den %14,9’a gerilemiştir, bu da rallinin devam edebileceğini işaret etmektedir.”

loom
kaynak: santiment/x

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir