Cardano (ADA) Fiyatı Son 24 Saatte Sabit Kaldı!


coinprojesi.comada 1
cardano (ada) fiyatı son 24 saatte sabit kaldı! 3
  • Cardano’nun fiyatı son 24 saatte sabit kaldı.
  • CEO Ben Armstrong, her şeye rağmen, ADA fiyatının bu yıl sona ermeden önce 15-20 dolara kadar yükselebileceğine inanıyor.
  • ADA fiyatı 2,20 dolardan işlem görüyor.

Son 24 saat içinde Cardano’nun (ADA) fiyatı istikrarlı bir şekilde sabit kalırken, tüm kripto piyasası da tamamen karışık sonuçlar yaşadı. 

Üstelik, konuya daha fazlasını ekleyen Cardano, son birkaç hafta içinde fiyatta aşırı derecede sıkıştı. Ancak şu anda, ADA nihayet yeniden gelişmeye hazır olduğunu gösteren iyi bir işaret gösteriyor.

Şu anda ADA, yazım sırasında 72.210.754.165 $ eşik değeri ile 2.20 $ gibi iyi bir fiyatla işlem görüyor. Ayrıca CoinGecko’ya göre 24 saatlik 2.448.319.198 dolarlık işlem hacmine sahip. Mevcut performansına rağmen, bu satışta Cardano’yu hala 4. en büyük kripto para birimi yapıyor.

Cardano’nun geçen haftaki performansına geri dönersek, rapor, ADA’nın şu anda yansıttığı şey nedeniyle her yönden patlayabileceğinden bahsetti. Daha büyük bir iyilik için, kripto topluluğu önümüzdeki günlerde yaklaşık 2,5 dolar direnç ve 2,0 dolar destek beklemelidir.

Cardano Bu Yıl Nasıl Bir Yükseliş Yaşayacak?

Konuyla ilgili yorum yapan BitBoyCrypto.com CEO’su Ben Armstrong, görüşünü dile getirdi. ADA fiyat döngüsünün şimdiye kadar karşılaştığı en parabolik olduğuna inanıyor. Bu temelde, Armstrong, insanların bu yıl sona ermeden önce ADA fiyatının 15 ila 20 dolar arasında olmasını beklemeleri gerektiğini öngördü.

Ek olarak, Cardano ekosistemi de bugünlerde DeFi alanın’da çok çeşitli projeleri hayata geçirmekle meşgul. Cardano blok zinciri ayrıca NFT’leri desteklemeye başladı ve kullanıcıların akıllı sözleşme adresleri hakkında endişelenmeden NFT’leri basmasına ve takas etmesine olanak sağladı.

coinprojesi.com cardano 1
cardano (ada) fiyatı son 24 saatte sabit kaldı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir