Rich Dad Poor Dad Yazarı, Rusya-Ukrayna Savaşının Kriptoyu Fiat Para Birimlerinden Daha Güvenli Bir Liman Yaptığını Söyledi!


rusya
rich dad poor dad yazarı, rusya-ukrayna savaşının kriptoyu fiat para birimlerinden daha güvenli bir liman yaptığını söyledi! 2

Yatırımcı ve kişisel finans yazarı Robert Kiyosaki, Rusya‘nın Ukrayna‘yı işgalinin dünyanın Bitcoin (BTC) ve kripto varlıklarına bakış açısını büyük ölçüde değiştirdiğini söyledi.

Kiyosaki, bir tweet’te kripto varlıklarının ulusal para birimlerine kıyasla “daha ​​güvenli bir sığınağa” dönüştürüldüğünü söylüyor.

“BITCOIN ve SAVAŞ. Investor’s Business Daily, Ruble çöküşünden sonra birçok Rus’un Bitcoin’i can simidi olarak kullandığını bildiriyor. Ukraynalıların %13’ü, Rusların %12’si, Amerikalıların %8’i kripto paraya sahip. Ukrayna/Rus Savaşı, kriptoyu hükümetin Sahte Fiat parasından daha güvenli bir sığınak olarak ortaya çıkarıyor.”

Bir zamanlar en çok satan yazar, Investor’s Business Daily yayınının, ABD ve müttefiklerinin yaptırımlarının ardından rublenin çöküşünden sonra Rusya’da BTC kullanımının arttığını iddia eden bir rapordan alıntı yapıyor.

Bu haftanın başlarında, New York Times’ın en çok satan kitabı Zengin Baba Yoksul Baba’nın yazarı, Bitcoin’i enflasyona karşı bir önlem olarak onayladı.

Bu ayın başlarında, kişisel finans yazarı ve yatırımcı, onun geçerli “dünya tarihinin en büyük balonundan” kurtulmasını sağlayan alternatif stratejisinin parasını Bitcoin ve değerli metallere yatırmak olduğunu söyleyerek kripto yanlısı mesajını tekrarladı.

“B planın var mı? Dünya tarihinin en büyük balonunun içindeyiz. Hisse senetlerinde, gayrimenkulde, emtialarda ve petrolde balonlar.

Gelecek? Hiper enflasyonlu olası depresyon.

B planım: girişimci olmak, borsadan uzak durmak, kendi varlıklarını yaratmak, borcu para olarak kullanmak, altın, gümüş, Bitcoin, silah biriktirmek.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir