DFinity Kurucusu Ukrayna İşgalini Sona Erdirmek İçin 250 Milyon Dolarlık Bir Fikir Önerdi!


ukrayna
dfinity kurucusu ukrayna i̇şgalini sona erdirmek i̇çin 250 milyon dolarlık bir fikir önerdi! 2
  • Dominic Williams’a göre, 50 dolar kadar küçük bir kripto para, milyonlarca Rus’u yetkililerin dikkatini çekme riskini almaya ikna edebilir.
  • İnternet bilgisayarındaki akıllı sözleşmeler, yanlış bilgilendirilmiş Ruslara ulaşmaya yardımcı olabilir ve belki de Kremlin üzerinde daha fazla baskı uygulayarak savaşı sona erdirebilir.

DFinity Vakfı Başkanı ve baş bilim adamı Dominic Williams, devam eden savaşın iyi hazırlanmış videolarını izlemek için Rusları kripto ile teşvik ederek Ukrayna‘daki savaşın nasıl sona erdirileceğine dair bir öneri sundu. Dominic’e göre, internet bilgisayarında akıllı sözleşmelerin kullanılması, yanlış bilgilendirilmiş Ruslara ulaşmaya yardımcı olabilir ve belki de Kremlin üzerinde daha fazla baskı uygulayarak savaşı sona erdirebilir. Dominic, Medium gönderisinde şunları kaydetti;

Ukrayna’daki gerçek durumu açıklayan iyi hazırlanmış bir bilgilendirme videosunu izleme riskini almak için milyonlarca Rus’a kripto para ödemek için akıllı sözleşmeler kullanmak, bu felaketi sona erdirmeye ve değişimi gerçekleştirmeye güçlü bir katkı sağlayacaktır,

Dominic Williams’a göre, 50 dolar bile milyonlarca Rus’u Ukrayna’daki savaşı sona erdirmek için Kremlin’le yüzleşmeye motive edebilir.

Katılımcılara izledikleri her video için daha sonra Rus güvenlik servisleri tarafından hedef alınma riskini telafi ederek 50 $ kripto ödemelerini tavsiye ederim. Plan, büyük metropol alanlarından 5.000.000 insanı çekmeyi başarırsa (bu tür yerlerde katılımın daha kolay olmasının teknik nedenleri vardır), daha sonra videoyu, fikirleri ve içerdiği bilgileri daha fazla paylaşacak, o zaman 250.000.000 $ değerinde kripto para ödenmelidir,

Dominic Williams’ın Ukrayna savaşını sona erdirme fikrinde kripto ve blok zincirinin rolü

Fikrin gerçekleşmesi için Dominic, fonları iyi güvenli akıllı sözleşmeler yoluyla yönetmek için bir DAO kullanılmasını önerdi. Bununla birlikte, fikri gerçekleştirmeden önce ele alınması gereken ve bazıları ICP’nin üzerinde çalıştığı teknik zorluklar var.

Teknik zorlukların en başında, İnternet Bilgisayar blok zincirinden çalışan ancak alfa aşamasında kalan sanal insan partileri çerçevesinin kullanılması yer alıyor. Şu anda, WebRTC standardını kullanarak iOS’ta Safari’ye video akışı, ele alınması gereken ana engeldir.

Rus hükümeti, ülkenin internet bağlantısının kontrolü altında kalmaya devam ediyor. Bu nedenle tüm navigasyon optiklerini elden geçiriyoruz. Bununla birlikte, ICP, esasen Batı’da röle olarak hareket eden destekleyici bireylere sahip olarak, şemada çok sayıda IP adresi kullanmayı önerir.

Rusya’daki tohum katılımcılar daha sonra sistem tarafından kendilerine sağlanan URL’leri paylaşarak diğer katılımcıları davet edecek, örneğin Telegram aracılığıyla katlanarak yayılacak ve milyonların hızla katılmasına izin verecekti. Bu gizleme sistemi, hızla gelişmek için önemli bir çaba gerektirecektir.

Sonunda, para hedeflenen kitleye ulaşmasa bile Dominic, paranın Ukrayna‘yı yeniden inşa etmek için kullanılabileceğini söyledi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir