Bu Zorlu Piyasa Koşullarında Göz Önünde Bulundurulması Gereken Kripto Projeleri!


kripto
bu zorlu piyasa koşullarında göz önünde bulundurulması gereken kripto projeleri! 2

Diğer tüm piyasalar gibi, kripto piyasasının da iniş ve çıkışları vardır. Şu anda, BTC fiyatı düşmeye devam ettiği için işler pek parlak görünmüyor. Deneyimsiz tüccarlar için bu, kriptolarından kurtulma ve devam etme zamanı olabilir. Ancak, daha deneyimli yatırımcılar bunu fiyatlar düşükken projelere yatırım yapmak için bir fırsat olarak görüyor.

Birçok kripto projesinin altında yatan iyi bir teknoloji ve anlamlı bir amaç vardır. Ayrıca, bir ürün veya hizmetin nasıl üretileceğini ve etkili bir şekilde pazarlanmasını bilen deneyimli kişiler tarafından yürütülürler. Bu nedenle, kripto piyasası şu anda istikrarlı görünmese bile, bu projeler muhtemelen uzun vadede ayakta kalacak ve yatırımcılara kar etme şansı verecek.

Bu nedenle, mevcut kripto krizine rağmen umut verici görünen ve gelecekte başarılı olma potansiyeline sahip dört yeni kripto projesi seçtik. Onları kontrol edelim!

Serenity Shield

Serenity Shield, kripto para birimlerini cüzdanlarda saklamanın büyük bir dezavantajını fark etti: onlara erişemezsek kalıcı olarak kaybolacakları. Bu, kripto sahibine bir şey olması durumunda bir engel oluşturur. Özel anahtarlarını bilmeden, yararlanıcılar ölen kişinin fonlarına erişemez.

Serenity Shield’in çözmeyi amaçladığı şey bu. Bu yenilikçi hizmetin kullanıcıları, varlıklarının tam mülkiyetine ve özerkliğine sahip olmaya devam edecek. Aynı zamanda, özel anahtarlarının güvenli ve emniyetli olduğundan emin olabilirler. Bir bakıma, Serenity Shield, kripto sahiplerine anahtarları söz konusu olduğunda gönül rahatlığı sağlayan başka bir güvenlik katmanı ekler.

Digital Arms

Digital Arms, önde gelen ateşli silah markalarının IP haklarına ev sahipliği yapan bir kuruluştur. Dünyanın dört bir yanındaki ateşli silah şirketleriyle stratejik ortaklıklar kurmaya ve kapsamını genişletmeye devam etmeyi planlıyor.

Ama birisi neden böyle bir şey yapsın, merak edebilirsiniz? Çünkü platform, tüccarların NFT şeklinde gelen dijital ateşli silahları satın alabilecekleri, satabilecekleri ve takas edebilecekleri bir pazar yeri başlatmayı hedefliyor. Bu, oyun birlikte çalışabilirliği için bir fırsat açar ve yeni meta veri deposu kullanım durumları için bir temel oluşturur.

Proje, öncelikle ateşli silahlar topluluğu ve meraklılarını ve ayrıca atıcılık oynamayı seven oyuncuları hedefliyor.

SOMA

SOMA.finance, birden fazla varlığı kabul eden merkezi olmayan bir borsadır. Kripto varlıklarının yanı sıra ETF‘ler, STO’lar, NFT’ler, tokenize edilmiş hisse senetleri ve daha fazlasını da listeleyebilirsiniz. Aynı zamanda bir jeton verme platformudur.

SOMA’yı paketten ayıran şey, hem SEC hem de FINRA’dan lisanslı menkul kıymetler sunmasına izin veren türünün tek platformu olmasıdır. Platform başlangıçta 20-30 varlığı piyasaya sürecek ve daha fazlası gelecek.

Son olarak, tüm KYC ve AML gerekliliklerini tamamladıktan sonra, bireyler ve kurumlar likidite sağlayıcıları için verim çiftçiliğine ve diğer teşviklere erişebilecek.

Ignite Tournaments

Oyna-kazan kripto oyunlarının popülaritesi artıyor ve birçok oyuncu şimdiden turnuvalar düzenlemenin bir yolunu arıyor. Ignite Tournaments tam olarak bunu sağlar – oyuncuların kripto para birimleri ve NFT‘lerde ödeme aldığı P2E e-spor turnuvalarını yönetmek ve barındırmak için bir altyapı.

Bunun üstesinden gelmek isteyen herkes, iOS veya Android cihazlar için bir mobil uygulama indirebilir ve bunu bir turnuva oluşturmak için kullanabilir, verim çiftçiliğinin keyfini çıkarmak için giriş ücretlerini yatırabilir, hatta turnuvalarda rekabet edebilir ve NFT’ler kazanabilir. Şu anda, Ignite Tournaments ekibi, PC’ler için web tabanlı bir uygulama oluşturmak için çok çalışıyor.

Son Düşünceler: Teknolojide Oynaklık Önemli Değil

Beğenin ya da beğenmeyin, kripto para birimleri öngörülebilir gelecekte volatil olmaya devam edecek. Aslında, bu sorun asla tatmin edici bir sonuca varmayabilir – şu anda bilmenin bir yolu yok.

Bununla birlikte, oynaklık bir finans meselesidir ve bir proje yeterince iyiyse ve teknolojisi uzun vadeli kullanılabilirliğe sahipse, gelecek yıllar için geçerliliğini koruyacaktır. Oynaklığa duyarlı olabilir, ancak ürünü veya hizmeti kullanmaktan memnun olan yeterli sayıda kullanıcı varsa, uzun bir kullanım ömrü verecektir. Bu nedenle, kripto piyasası istikrarsızken gelecek vaat eden projelere yatırım yapmak iyi bir strateji olabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir