Popüler Analist, Üç Kripto Varlığıyla Birlikte Üç Ethereum Rakibi Biriktirdiğini Söyledi!


Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, üç Ethereum (ETH) rakibi de dahil olmak üzere bir avuç altcoin biriktirmeyi planladığını söyledi.

Van de Poppe, gözünü merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’e (LINK), yanı sıra, takas edilemez token (NFT) pazar yeri XCAD Network’ün yerel varlığı olan XCAD’e ve Skale’ye (SKL) diktiğini söylüyor. Geliştiricilerin Ethereum ile tamamen uyumlu merkezi olmayan zincirler oluşturmasına ve sağlamasına izin vermek için tasarlanmış blok zinciri ağı.

Van de Poppe, Ethereum rakipleri Near Protocol (NEAR), Elrond (EGLD) ve Concordium’u (CCD) da hedeflediğini söyledi.

Concordium’a daha yakından bakan Van de Poppe , kurumsal düzeyde blok zincirinin büyüme için “bol” fırsatlar getirebileceğini söylediği hedef pazarının ötesine geçtiğini vurguluyor.

“[Concordium] önce işletmeleri hedef alırken, şu anda DeFi (merkezi olmayan finans), oyun [ve] metaverse dahil olmak üzere endüstrilerdeki birçok projeyi ve kullanıcıyı cezbetmeye çalışıyor.”

Kripto analisti ayrıca olası işlemler için birlikte çalışabilir blok zinciri teknolojisi Quant’a (QNT) bakıyor. Van de Poppe’ye göre, QNT şu anda düzeltme döneminde ve altcoin 178 dolar civarındaki direnci desteğe dönüştürürse tersine çevirebilir.

“Bu belirli zaman diliminde düşüş trendi içindeyiz. Bu düşüş trendini kırmak önemlidir ve bu, direnç alanını 176-178 $ ‘dan kazanarak gerçekleşebilir. Bu alanı destek için çevirebilirsek, 191,6 dolar seviyesinin bir kez daha test edilmesi muhtemeldir. Geçici aşağı yönlü momentumu korursak, 158.8 dolar seviyesini test etmemiz mümkün.”

kripto
kaynak: eightglobal

Yazma sırasında, QNT 173,95 $ için el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir