Cardano Kurucusu Hoskinson, Bitcoin Ve Altcoin Geleceğini Değerlendirdi!


“Sektör olarak biz kazandık. IOG CEO’su Charles Hoskinson , “Şimdi bunun ne anlama geldiğinin ayrıntılarını sıralıyoruz “ dedi . El Salvador’un Bitcoin’i yasal ihale olarak benimsemesini , “Tebrikler Bitcoin” başlıklı yakın tarihli bir videoda tartıştı .

Hoskinson, Bitcoin gibi kripto tokenlerinin “paranın geleceği” anlamına geldiğini belirtti. Şimdi, “25 yaşın altındaki insanların çoğunluğu kripto para birimleri hakkında olumlu görüşe sahip ve birçoğu onlara sahip. Gelecek bu. Çocukları bu değerlerle ve paranın doğasıyla ilgili inançlarla büyüyecek” dedi.

Kripto endüstrisi kesinlikle bazı büyük değişiklikler gördü ve Hoskinson’a göre bu, “BTC alanında veya dışında yaşıyor olmanız fark etmeksizin tüm sektörümüz için büyük bir andı”.

Dahası, Hoskinson gelecekte diğer ulusların El Salvador’un ayak izlerini takip edebileceğini öngördü. 

“Önümüzdeki yıllarda, daha birçok ulus devlet, merkez bankalarında rezerv olarak veya merkez bankası yerleşimleri için kripto para birimi rayları kullanarak, para politikalarının bir parçası olarak kripto kullanacak. Ya da potansiyel olarak sadece El Salvador’un yaptığı gibi bir kripto para birimini alıp onu ulusal para birimi haline getirmek.”

Ayrıca, bu gelişmenin önemini vurguladı. Bunu söyledi,

”Ceplerimizdeki paranın kontrolünün bizde olması ve nihayetinde o paranın nasıl hareket ettiğini ve kimin alacağını kontrol etmemiz gerektiği inancını meşrulaştırıyor.”

Diğer destekçiler de görüşlerini ekledi. Örneğin, eski bir Ulusal Güvenlik Ajansı ajanı olan Edward Snowden tweet attı;

Bunu söyledikten sonra, en büyük kripto tokeni beklendiği gibi pek yükselmedi. Basın zamanında BTC, 24 saat içinde %9 fiyat düzeltmesine tanık olarak 46.5 bin doların hemen üzerinde işlem görüyordu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir