Floki (FLOKI) Son 24 Saatte Yeni Rekor Kırarak Değerini %40 Arttırdı!


CoinMarketCap’in raporlarına göre, Floki (FLOKI) son 24 saat içerisinde %40 oranında bir artış gösterdi.

Ethereum tabanlı bir meme coin olan Floki, Tesla CEO’su Elon Musk’ın köpeğinin adını taşıması ve Twitter’ın yeni CEO’su olarak açıklanan kişinin bir fotoğrafını paylaşmasıyla başlayan yükselişine devam ediyor.

Bu yazı yazıldığı sırada, Floki (FLOKI) kripto para birimi 0.000049 dolardan işlem görüyordu. Son 24 saat içerisinde işlem hacmi %71 artan Floki sayesinde, yaklaşık 200 milyon dolarlık kripto para birimi takası gerçekleştirildi.

Ocak ayında, Floki Inu DAO’nun token yakımı için bir yönetim oylaması geçirmesinin ardından Floki’nin fiyatı yaklaşık %100 arttı. Son 30 gün içinde FLOKI’nin fiyatı %418 oranında artarak dikkatleri üzerine çekti.

Floki (FLOKI) birçok borsada listelendi.

Merkezi olmayan bir cüzdan olan Atomic Wallet, beş milyondan fazla kullanıcıya sahip ve FLOKI’yi desteklediğini duyurdu. Platformda listelenen 500’den fazla kripto para birimi ile birlikte Floki’yi yönetme ve takas etme imkanı sunan Atomic Wallet, gözetimden uzak bir çözüm sunarak kullanıcıların güvenliğini sağlamayı hedefliyor.

Kanada merkezli blockchain ödeme ağı FCF Pay, çalışmalarının bir parçası olarak Floki ile “süper özel” bir şey sunmayı planlıyor. Bu önemli gelişme, FCF Pay’in blockchain teknolojisi alanındaki etkisini artırmaya yönelik önemli bir adım olarak görülüyor.

Lihtenştayn merkezli LCX borsası, Floki token’ının listelendiğini açıkladı. FLOKI’nin üç ticaret çifti ile başlatılacağı bildirildi: FLOKI/LCX, FLOKI/USDC ve FLOKI/ETH. Bu haber, FLOKI’nin benimsenmesi ve kabul edilmesi için gerekli adımların atıldığının bir işareti olarak görülmektedir.

floki inu coinprojesi
floki (floki) son 24 saatte yeni rekor kırarak değerini %40 arttırdı! 2

FLOKI’nin LCX ve USDC çiftleri artık tam ticaret modunda olarak faaliyete geçerken, mevduat ve ticaret işlemleri 15 Şubat’ta başlamıştır. FLOKI/ETH ise minimum likidite gereksinimleri karşılandığında tam ticarete başlayacak. Bu gelişme, Floki token’ının piyasada daha fazla işlem görülebilir olacağını ve yatırımcıların bu token üzerinde işlem yaparak kazanç elde etme şansının artacağını göstermektedir.

Seyşeller merkezli Kucoin borsası, son zamanlarda popüler hale gelen Floki token’ını listeleme kararı aldı. Platformda kullanıma sunulan FLOKI/USDT ve FLOKI/USDC çiftleri ile birlikte yatırımcılar artık Kucoin üzerinden bu token’a yatırım yapabilecekler. Söz konusu çiftlerin ticareti 17 Şubat saat 9:00’da (UTC) başlayacak. Bu gelişme, Floki token’ının daha geniş bir yatırımcı kitlesi tarafından keşfedilmesine ve daha fazla işlem görülebilir hale gelmesine yardımcı olacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir