Polkadot Fiyat Tahmini – DOT Fiyatı Yakında 80 Doları Vuracak mı?


coinprojesi.com polkadot parachain
polkadot fiyat tahmini – dot fiyatı yakında 80 doları vuracak mı? 6
  • Boğa DOT fiyat tahmini 29,93 ila 55 dolar arasında değişiyor.
  • DOT fiyatı da yakında 80 dolara ulaşabilir.
  • DOT’un 2021 için düşüş piyasa fiyatı tahmini 6,86 dolar.

Bu Polkadot (DOT) 2022 Fiyat Tahmini makalesi yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, DOT fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz.

Son birkaç hafta içinde, kripto piyasası hızlı bir toparlanma gösteriyor gibi görünüyor. Son altı haftadaki düşüşün ardından kripto piyasası ya sabit kaldı ya da istikrarlı bir şekilde büyüyordu. Şu anda, dijital varlık endüstrisinin sonunda tekrar yükselişe geçebileceği görülüyor. Polkadot(DOT) son 18 ayda %620 getiri elde ederek kötü bir performans göstermedi.

DOT aynı fiyat oynaklığını yaşayacak mı? Bu DOT fiyat analizi 2022 makalesinde yakında öğreneceğiz. Ama önce Polkadot (DOT) nedir ona bir bakalım.

Polkadot (DOT) nedir?

Polkadot (DOT), gelişmeler açısından son zamanlarda zirvede. DOT, yaklaşık 23.280.744.802 milyar dolarlık piyasa değeri ile CoinGecko’daki ilk 10 kripto para biriminden biridir. Dolayısıyla bu, DOT’u bu yıl izleme listesine alınacak kripto para birimlerinden biri yapıyor.

Polkadot, herhangi bir bilgi veya varlık türünün zincirler arası aktarımını kolaylaştıran açık kaynaklı bir parçalama çok zincirli protokoldür. Bununla birlikte, bu, birbirleriyle birlikte çalışabilen çok çeşitli blok zincirleri yapar. Ayrıca birlikte çalışabilirlik, kullanıcıları tarafından kontrol edilen ve yeni uygulamaların, kurumların ve hizmetlerin geliştirilmesini basitleştiren tamamen merkezi olmayan ve özel bir ağ geliştirmeyi amaçlar.

Dahası, Polkadot protokolü genel ve özel zincirleri, izinsiz ağları, oracle’ları ve geleceğin teknolojilerini birbirine bağlar. Ancak, bu bağımsız blok zincirlerinin Polkadot aktarma zinciri aracılığıyla verileri ve işlemleri güvenilir bir şekilde paylaşmasını sağlamak. Buna ek olarak, Polkadot’un yerel DOT jetonu üç net amaç sunar: ağ yönetişimi ve operasyonları sunmak ve bağ kurarak parachainler geliştirmek. Artık DOT hakkında net olduğumuza göre, DOT’un 2022’de faydalı bir kripto olacağını düşünüyor musunuz? Bana katılın ve bu DOT fiyat analizi ve DOT fiyat tahminindeki çizelgeleri görelim.

Polkadot (DOT) Mevcut Piyasa Durumu

Bu Polkadot fiyat analizini yazarken, DOT 24 saatlik 1.249.220.164$ işlem hacmiyle 21.55$’dan işlem görüyor. DOT fiyatı son 24 saatte %5,22 düştü.

Şu anda DOT için en iyi kripto para borsaları Binance, OKEx, FTX, Huobi Global, Kucoin, Kraken, Bitfinex ve Tokocrypto. Şimdi, 2022 için bu DOT teknik analizinin bir sonraki bölümüne geçelim.

Polkadot (DOT) Fiyat Analizi 2022

Şu anda DOT, CoinGecko’da 9. sırada yer alıyor. Ancak DOT blok zincirindeki en son güncellemeler, geliştirmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu DOT fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim. Son iki haftada %16 değer kazandı.

coinprojesi.com asdklj
polkadot fiyat tahmini – dot fiyatı yakında 80 doları vuracak mı? 7

Keltner kanalı, mum çubuklarının üstündeki veya altındaki oynaklığı ölçerek trend yönlerini belirlemek için kullanılan bir teknik analiz göstergesidir. Polkadot (DOT) için Keltner Kanalı sinyallerinden, son mum çubuğu yukarıdaki Keltner Kanalı grafiğindeki alt eğriye değmediği için mevcut yükseliş trendinin devam edebileceği görülebilir. Bu, herhangi bir geri dönüş beklenmeden önce DOT fiyatındaki mevcut artışın bir süre daha devam edebileceğini gösteriyor.

coinprojesi.com asdjhl
polkadot fiyat tahmini – dot fiyatı yakında 80 doları vuracak mı? 8

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 50.53, bu da Polkadot’un (DOT) 50 ile 70 arasında olduğu için güçlü bir eğilim gösterdiği anlamına geliyor. Eğri aşağı doğru, bu da DOT’un mevcut yükseliş koşusunun yakında sona erebileceğini gösteriyor. . Bu nedenle, tarafsız olduğunu gösteren 50’nin altına keskin bir düşüş göstermesi durumunda tüccarlar dikkatli olmalıdır.

coinprojesi.com askdj
polkadot fiyat tahmini – dot fiyatı yakında 80 doları vuracak mı? 9

Polkadot (DOT) için 90 günlük ve 30 günlük hareketli ortalamalardan, 90 günlük hareketli ortalamanın 30 günlük hareketli ortalamaların üzerinde olması nedeniyle DOT’un uzun vadede yükselişe geçeceği görülebiliyordu. Bu nedenle, uzun vadeli yatırımcılar, kripto kışı nedeniyle son haftalarda kaybedilen yatırımlarının bir kısmını geri kazanabilirler.

Polkadot (DOT) Fiyat Tahmini

Polkadot (DOT) için 90 günlük ve 30 günlük hareketli ortalamalardan, 90 günlük hareketli ortalamanın 30 günlük hareketli ortalamaların üzerinde olması nedeniyle DOT’un uzun vadede yükselişe geçeceği görülebiliyordu. Bu nedenle, uzun vadeli yatırımcılar, kripto kışı nedeniyle son haftalarda kaybedilen yatırımlarının bir kısmını geri kazanabilirler.

coinprojesi.com assdjk
polkadot fiyat tahmini – dot fiyatı yakında 80 doları vuracak mı? 10

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve DOT’u yükseliş pozisyonundan itebilir. Daha basit bir ifadeyle, DOT fiyatı düşüş sinyali olan neredeyse 6.86 dolara düşebilir.

Bu arada, 2022 için uzun vadeli DOT fiyat tahminimiz yükseliş gösteriyor. Yeni zirvelere ulaşma olasılığı yüksektir. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Polkadot (DOT) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, Polkadot 2022’nin sonunda 55 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı 29.93 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 55$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Polkadot (DOT) Fiyat Tahmini 2023

DOT, direnç seviyesini uzun vadeli hareketli ortalama olan 90-MA civarında tutarsa, alıcılar bir sonraki saldırı görevini 150 $ ‘dan hayati seviyede oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak, bu da onu düşmeden istikrarlı bir şekilde oynamasını sağlayacak.

Polkadot (DOT) Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, DOT fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, DOT yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. Ayrıca bu, kripto pazarında DOT fiyatını artırabilir ve En iyi yatırım, fiyat aniden yükselip 250$’a ulaşabileceğinden.

Polkadot (DOT) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde DOT fiyatları 400 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak DOT için o kadar da zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, DOT’un tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Polkadot (DOT) Fiyat Tahmini 2026

Polkadot (DOT), 2025’te 60’ın üzerinde bir göreli güç endeksi (RSI) ile yılı bitirirse, 2026’nın sonunda 600 dolara ulaşabilir.

Çözüm

Polkadot’un 2022’de önünde parlak bir geleceği var. DOT ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, DOT’un yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

2022 boğa DOT fiyat tahmini 55 dolar, ancak 80 dolara daha da yükselebilir. Yukarıda belirtildiği gibi, yatırımcılar DOT’un ana akım kripto para birimleriyle birlikte 2021’de iyi bir yatırım olduğuna karar vermişlerse yeni ATH’sine bile ulaşabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir