Ripple (XRP), Son %37 Artışının Ardından Düşüşe Geçti!


xrp
ripple (xrp), son %37 artışının ardından düşüşe geçti! 3
  • XRP, son 24 saat içinde %2,2’lik hafif bir düşüş olduğunu gösteriyor.
  • Geçen haftadan bu yana XRP, %37’lik bir artış ve 41.15 milyar dolarlık piyasa değeri ile yükseliyordu.
  • Yükselen küresel pazar, ralli için birçok kripto yaptı.

Geçen hafta yükselen kripto piyasası, XRP’nin muhteşem büyümesini etkiledi. Geçen gün, XRP’nin fiyat değeri, 41,15 milyar dolarlık piyasa değeri ile 0,91 dolar kazandı.

Ancak bugün, yazı yazarken XRP 0,91 dolardan 0,86 dolara hafifçe düştü. Fiyatı son 24 saatte %2,2 düştü. Bugün en yüksek 0,9 $ değerine kadar yükselen kripto paraya rağmen, XRP’nin genel performansı yavaş kalıyor.

coinprojesi.com image 3 768x453 1
ripple (xrp), son %37 artışının ardından düşüşe geçti! 4

Son gün, bir piyasa davranışı analiz platformu olan Santiment, son 4 gündeki XRP artışıyla ilgili bir gönderiyi tweetledi.

Dün itibariyle, XRP dört gündür %37’lik bir artışı kapsıyor. Token, Ocak ayının ortasında başlayan günlük aktif adres artışına da tepki gösterdi.

Geri ödeme yayının bir parçası olarak, XRP bir kez daha 41,26 milyar dolarlık piyasa değeriyle dünyanın altıncı en büyük kripto para birimi haline geldi. Bitcoin (BTC), 43.577,9 $ fiyat ve 828,2 milyar $ piyasa değeri ile liderliğini koruyor. Ethereum (ETH), 3.090,8 $ fiyat değeriyle ikinci sırada yer alıyor.

Bununla birlikte, son 24 saat Bitcoin, Ethereum, Tether (USDT), Binance Coin (BNB), Cardano (ADA), Solana (SOL) vb. gibi kripto paralar için hafif bir düşüş gösterdi. DOGE ve SHIB gibi meme paraları 5 değer kaybetti. sırasıyla % ve %5,63.

Bu arada, XRP gözünü 1 dolarlık bölgeyi geri almaya devam ediyor. Ocak ayının ortasındaki yükseliş eğiliminden bu yana, birçok kripto HODL kullanıcısı, XRP fiyatındaki bir sonraki artışı arıyor. Ayrıca kripto para, XRP’nin hemen arkasında yer alan Cardano ve Solana ile hafif piyasa değeri değişiklikleriyle rekabet etmeye devam ediyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir