Düşük Değerli Ethereum Altcoini Sadece Bir Haftada %1.288 Yükselerek 400.000.000 $ Piyasa Değerini Aştı!


coinprojesi.com piyasa 2
düşük değerli ethereum altcoini sadece bir haftada %1.288 yükselerek 400.000.000 $ piyasa değerini aştı! 2

Düşük değerli bir Ethereum tokeni, ABD’nin en iyi kripto borsası Coinbase tarafından listelendikten sonra bu hafta büyük kazançlar elde etti.

Coinbase Pro, Pazartesi günü altcoin Değer Devrelerini (COVAL) listeledi. Borsa daha sonra Perşembe günü Coinbase.com ve mobil uygulamalarında COVAL için perakende desteği ekledi.

COVAL, Amblem platformunun arkasındaki Ethereum belirtecidir ve kullanıcıların Ethereum (ETH), ERC-20 ve değiştirilemez belirteçleri (NFT’ler) Vault olarak bilinen bir aktarım belirteci oluşturmak için birleştirmelerini sağlar.

CoinGecko’ya göre, Değer Devreleri, 11 Aralık’ta yedi günün en düşük seviyesi 0,018 $’dan tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,25 $’a yükseldikten sonra bu hafta şaşırtıcı bir şekilde %1.288 arttı.

COVAL’in 5 Aralık’ta 42 milyon dolar civarında seyreden piyasa değeri, kripto para rekor seviyelere yükselirken kısaca 414 milyon doları aştı.

COVAL o zamandan beri geri çekildi ve şu anda 348 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 0.19 dolar işlem görüyor. COVAL şu anda piyasa değerine göre 209. en büyük kripto varlığı olarak sıralanıyor.

Circuits of Value, Uniswap ve Stex kripto borsalarında da işlem görüyor.

Coinbase, son birkaç hafta içinde çok sayıda yeni altcoin listeledi. Borsanın CEO’su Brian Armstrong, geçtiğimiz yaz şirketin mümkün olduğunca çok sayıda farklı kripto için destek eklemek için acele ettiğini söyledi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir