Lider Dijital Pazaryeri OpenSea, Solana (SOL) Tabanlı NFT’ler için Resmen Destek Ekliyor!


solana
lider dijital pazaryeri opensea, solana (sol) tabanlı nft'ler için resmen destek ekliyor! 3

Dünyanın en büyük karşılıksız token (NFT) pazarı, Solana (SOL) tabanlı dijital sanata destek ekleyerek dalgalar yaratıyor.

OpenSea, yeni bir tweet’te, bugün betanın lansmanı ile akıllı sözleşme platformu Solana üzerine kurulu NFT‘lere desteği resmen duyurdu.

“Beta sırasında, geri bildirim toplamak ve Solana deneyimini geliştirmek için heyecanlıyız. Şu anda 165 koleksiyonu destekliyoruz ve her gün daha fazlasını ekliyoruz.”

OpenSea, beta lansmanının resmi olarak neler içereceği konusunda şunları söylüyor:

“İlk beta lansmanımız sınırlı koleksiyon kapsamına sahip olacak.

Tam lansman, Metaplex koleksiyon standardı aracılığıyla kapsamı genişletmek için ölçeklenebilir bir yol içerecek, bu nedenle hazırlanmak istiyorsanız standardı şimdi benimseyebilirsiniz.”

Metaplex toplama standardı, kripto pazaryerlerinin ve içerik oluşturucuların zincir üzerindeki verileri kullanarak bir NFT’nin belirli bir koleksiyona ait olduğunu doğrulamasını sağlar.

Bir OpenSea blog gönderisine göre, beta lansmanı, kullanıcıların OpenSea platformunda SOL tabanlı NFT’leri satın almasına, satmasına ve transfer etmesine izin verecek.

“Geçtiğimiz yıl boyunca Solana, dünyanın en hızlı büyüyen NFT ekosistemlerinden biri olarak ortaya çıktı ve OpenSea topluluğu tarafından en çok talep edilen zincirler arasında yer alıyor…

Artık OpenSea kullanarak Solana NFT’lerini satın alabilir, satabilir ve aktarabilirsiniz.”

OpenSea‘nin sınırlı Solana NFT koleksiyonu burada keşfedilebilir.

Resmi Solana Twitter hesabı, Solana cüzdanlarının halihazırda kaç tane NFT‘ye sahip olduğuna dikkat çekerek duyuruya katıldı.

Solana‘nın fiyatı, yazı yazılırken haberlerden etkilenmemiş görünüyor, son 24 saatte %3.3 düştü ve 113.85$’dan işlem görüyor.

coinprojesi.com solana logo
lider dijital pazaryeri opensea, solana (sol) tabanlı nft'ler için resmen destek ekliyor! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir