Madeni Para Bürosuna Göre Ethereum Rakibi 2021 Kapanırken Büyük Ralli İçin Hazır Görünüyor!


coinprojesi.com asdlsasaisd
madeni para bürosuna göre ethereum rakibi 2021 kapanırken büyük ralli i̇çin hazır görünüyor! 2

Popüler kripto kanalı Coin Bureau‘nun ev sahibi, orta büyüklükteki bir Ethereum rakibinin yıl bitmeden yükselebileceğini söylüyor.

Guy olarak bilinen analist, yeni bir videoda 1.66 milyon YouTube abonesine katman 2 protokolü Harmony’nin (ONE) hepsini yöneten “tek” para olabileceğini söylüyor.

Harmony, kullanıcılara hem değiştirilebilir hem de değiştirilemez dijital varlıklar için pazar yerleri oluşturmada yardımcı olarak merkezi olmayan ekonomileri güçlendirmeye odaklanan bir blok zinciridir. Guy, projenin Ethereum 2.0’ı andırdığını ve ağının hatırı sayılır hızını vurguladığını söylüyor.

“Uyum, kaputun altında Ethereum 2.0’a benziyor. Bunun nedeni, Harmony’nin akıllı sözleşmeler için Ethereum Sanal Makinesi’nden (EVM) yararlanması ve dört parçadan oluşan parçalı bir hisse kanıtı blok zinciri kullanmasıdır. Her parça saniyede 500 işleme kadar işleyebilir, bu da Harmony’nin şu anda 2 saniyelik bir işlem kesinliği ile saniyede yaklaşık 2000 işlemi işleyebileceği anlamına geliyor.”

Yakından takip edilen analist, Harmony’nin ONE madeni parasının deflasyonist yapısını da açıklıyor.

“Stake etme dışında, ONE coin yönetim için ve işlem ücretlerini ödemek için kullanılıyor…İşlem ücretleri söz konusu olduğunda, Harmony blok zincirinde işlem ücretlerini ödemek için kullanılan tüm ONE jetonları yakılır. Ancak, ONE deflasyonist değildir. Bunun nedeni, her yıl 441 milyon ONE jetonluk sabit bir arzın basılması ve ONE jeton işlem ücreti yakmalarının, aksi takdirde basılacak olan ONE jetonlarını yakmaları için tasarlanmasıdır.“

Sağlam temeller ve tokenomik nedeniyle, Coin Bureau sunucusu, ONE’ın önümüzdeki aylarda tüm zamanların en yüksek seviyelerine kolayca ulaşabileceğini düşünüyor.

“… ONE jeton, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmak için daha kolay bir zamana sahip olmalıdır. Ve uzun vadeli teknik analizim, bu yıl sonra veya gelecek yılın başlarında 0,50 dolara ulaşabileceğini gösteriyor.”

Guy, Harmony’nin şu anda diğer kriptolara kıyasla daha merkezi olduğuna dikkat çekerken, projenin “ilk günden beri ademi merkeziyetçilik konusunda ölü olduğunu” söylüyor.

Guy, daha merkezsiz hale gelirse, ONE’ın en iyi ABD kripto borsası Coinbase‘de listelenebileceğini, ancak Ethereum (ETH), Solana (SOL) veya Avalanche (AVAX) gibi daha fazla “insan gücü” olan diğer projelerden gelen sert rekabetle karşı karşıya kalabileceğini söylüyor.

(Bir Coinbase listesi) gerçekleşse bile, Harmony sırf kilometre taşlarını karşılayacak insan gücünden yoksun olduğu için rekabet tarafından ezilme riskiyle karşı karşıya.

Harmony’nin akıllı sözleşme platformu hakimiyeti için yokuş yukarı savaşına rağmen Guy, ONE coin’in bir gün kategoride “en iyi yarışmacı” olabileceğini düşünüyor.

“Harmony, kilometre taşlarını karşılamak için ihtiyaç duyduğu geliştiricileri başarılı bir şekilde çekebilirse, ONE madeni para akıllı sözleşme kripto para birimlerinin kralı için en büyük rakip olabilir.”

ONE şu anda son güne göre %12 artışla 0,32 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir