Kripto Uzmanı Lark Davis, 2022’de Sektör için İki Büyük Gelişme Görüyor!


coinprojesi.com dsjkfhdsf
kripto uzmanı lark davis, 2022'de sektör için i̇ki büyük gelişme görüyor! 2
  • Daha fazla Banka, müşterileri istediği ve düzenleme geldiği için Bitcoin ve diğer kripto para birimleriyle meşgul olacak
  • Küresel bir oyuncu ilk atışı yaparken NFT’ler TV ekranlarını fethedecek

Grafiklere hızlı bir bakış bize şunu söylüyor: Son zamanlarda değişen pek bir şey yok ve bazı altcoinler son birkaç günde oldukça iyi performans gösterse de Bitcoin için oldukça sıkıcı bir zaman gibi görünüyor. Ancak piyasanın çoğu Bitcoin’i takip ediyor ve bu şu anda biraz üzgün görünüyor. İhtiyacımız olan şey, piyasaya girmek için biraz daha para.

Son birkaç gün içinde, Bitcoin’in hash oranı tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdı. Çin yasağından sonra, büyük bir hash oranı çöküşü yaşandı. Madenciler her yerde Kazakistan’ın Teksas eyaletine, Rusya’ya göç etti. Yeni hash oranı ATH, işlerine geri döndükleri anlamına geliyor.

Ve daha iyi haberler var: Uluslararası olarak, bankalar uyanıyor. Geçen yıl birçok banka Bitcoin trenine atladı ve daha fazlasını görmememizin tek nedeni dağınık düzenleyici sahneyle birlikte gelen belirsizlik. Hiçbir banka her yetki alanında kendini rahat hissedemez. Ancak İtalya’da, bir Bitcoin-Hizmetini başlatmak için yeterince rahat hissetti.

İtalyan bankası Bitcoin’e giriyor

87 Milyar Dolarlık varlığa sahip bir İtalyan bankası olan Banca Generali’nin, Bitcoin Company Conio ile bir ortaklık yoluyla bu yılın başlarında Bitcoin hizmetlerini platformuna entegre edeceği bildiriliyor. Banca Generali’nin 300.000’den fazla müşterisi yakında doğrudan banka hesaplarında bir bitcoin cüzdanı oluşturabilecek, bu özellik Banca Generali’nin büyük bir yatırımcı olduğu iki İtalyan tarafından San Francisco’da kurulan bir fintech olan Conio tarafından mümkün kılındı.

İki şirket ortaklığına Aralık 2020’de başladı ve yakında yeni işlevi başlatacak. Tamamlandığında, Conio platformunun Banca Generali Private mobil bankacılık uygulamasına entegrasyonu, müşteriye, diğer bankacılık işlemleriyle ilgili olarak halihazırda kullanılan aynı ortamı kullanarak Bitcoin ticaretine doğrudan erişim sağlayacaktır.

Lark Davis, bu gelişmeyi bankaların Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine katılımında yeni bir bölümün başlangıcı olarak görüyor. Er ya da geç, insanların muhtemelen NFT‘leri bankalarında saklayabileceklerini ve bankanın muhtemelen birkaç diğer üst düzey kripto para birimi için hizmetler sunacağını söylüyor. Ancak Bitcoin, Davis‘in dediği gibi “Gold 2.0” olan ana kripto para birimi olmaya devam ediyor.

Bankalar için bu, insanlara altın satmak gibidir ve uzun zamandan beri yaptıkları da budur. Aralarında 87 Milyar Dolarlık varlık bulunan 300.000 yeni müşteri. Kesinlikle para gelecek – Yollar yapıldıktan sonra arabalar üzerlerinden geçecek.

NFT’ler

Ethereum NFT Pazarı, OpenSea’nın 3 Milyar Dolarlık Ay’ı daha işaret etmesinden sonra 2022’nin ilk günlerinde Yükseliyor. Bored Ape Yat Kulübü ve XCOPY en büyük kazananlardır.OpenSea aylardır en iyi ticaret hacmi gününü elde etti.

Bu, NFT’ler için yeni bir ana döngünün başlangıcı mı? Samsung, 2022’de Samsung’un 2022 MICRO LED, Neo QLED ve The Frame TV serileri, bir ekran pazarı da dahil olmak üzere, takas edilemeyen jetonlar için destek ekleyeceğinden, benimseme açısından bir sonraki seviyeye taşıyor.

Kripto cüzdanlar elbette bu resmin bir parçası olmak zorunda. TV’niz aracılığıyla Bitcoin göndermek, video oyunları oynamak ve NFT’ler almak, NFT’leri dağıtacakları TV şovlarını izlemek mümkün olacak tüm bunlar geliyor. Ve küresel bir oyuncu olarak Samsung bunu yapıyorsa, rakipler de örneği takip edecekler.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir