Kripto Stratejisti Derin Bitcoin Düzeltmesinin Geldiğini Uyardı, BTC’nin Yanıp Söndüğünü Söyledi!


kripto
kripto stratejisti derin bitcoin düzeltmesinin geldiğini uyardı, btc'nin yanıp söndüğünü söyledi! 3

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve tüccarı, Bitcoin’in (BTC) fiyat hareketinin Kasım 2021’deki piyasa zirvesine benzediğini ve başka bir derin düzeltmeye hazır olduğunu söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda, takma adlı analist DonAlt, MicroStrategy’nin Michael Saylor ve Terra (LUNA) kurucusu Do Kwon’un büyük alımlarına rağmen boğaların piyasayı daha yükseğe çıkaramamasının ardından ayıların Bitcoin’in kontrolünü ele geçirdiğini söyledi.

“Bence varsayım bu düşüş eğilimi olmalı ve bu düşüş olacak çünkü bir sürü iyi haberimiz var. Bir sürü altcoinimiz vardı [yukarı çıkıyor], bu gerçekten ilginç çünkü insanların heyecanlandığı ve Bitcoin ve ETH yerine altcoin satın almaya başladığı bu aralar olduğunda her zaman böyle görünüyor…

Sonra bir sürü olumlu haberle Saylor’u ve Do Kwon’u satın aldırdık ve fiyatlar düştü.”

DonAlt, Bitcoin‘in 45.000 dolardaki reddinin boğalar için büyük bir kırmızı bayrak olduğunu söylüyor. Kripto strateji uzmanına göre, başarısız kırılma, Bitcoin’in Kasım ayında 70.000 dolara yakın toplandığı ve önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini yalnızca birkaç aylık bir düşüş trendi başlatmak için çıkardığı piyasa yapısını andırıyor.

“70.000 dolara yükseldik, geri döndük, 60.000 doları tutmadık ve bu düşüş eğilimiydi. Çok açık bir şekilde düşüş eğilimindeydi ve şu anda haftalıktan ziyade günlük olduğu göz önüne alındığında daha düşük zaman diliminde olduğu aynı kurulum, ancak yine de aynı kurulum.

Teknik olarak konuşursak, düşüş eğiliminde olmalısınız. Geçersiz kılmanız 47.000$’da ve hedefiniz 33.000$ olan en düşük aralık olmalıdır.”

coinprojesi.com aksdmsa
kripto stratejisti derin bitcoin düzeltmesinin geldiğini uyardı, btc'nin yanıp söndüğünü söyledi! 4

Yazma sırasında, Bitcoin 42.400 dolar karşılığında el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir