Fantom Fiyat Analizi ve Tahmini – FTM Fiyatı 2022’de 5 Dolara Çıkacak mı?


Bu Fantom (FTM) 2022 Fiyat analizi ve tahmini makalesi yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, FTM fiyat analizimizi ve tahminimizi hazırlarken göz önünde bulundurduğumuz kilit noktaları göreceksiniz .

Kripto dünyasını çevreleyen sürekli artan bir yutturmaca var. Ayrıca, bu 2022 boğa koşusu sırasında birçok dijital varlık tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Buna karşılık, bazı kriptoların da düşüş eğilimi vardı. Bu nedenle, birçok kripto para tüccarı ve yatırımcısı, kriptolarını iyi bir fiyata tutmanın veya satmanın zamanının gelip gelmediği konusunda kafa karıştırıyor. Bu, FTM tüccarları ve yatırımcıları için aynı senaryo olabilir, ancak yatırımcıları son bir yılda %88,1’lik bir yatırım ROI’si elde etti.

Bu olaylar Fantom’u (FTM) iyi bir yatırım aracı yapar mı? Yıl bitmeden mi yoksa 2022’ye kadar mı yatırım yapmalıyız?

Fantom (FTM) nedir?

Fantom (FTM), geliştiricilere kendi ısmarlama konsensüs metodolojisini kullanarak merkezi olmayan finans (DeFi) hizmetleri sunan bir döngüsel olmayan grafik (DAG) akıllı sözleşme projesi olarak tanımlanıyor .

Dahası, şirket içi tokeni Fantom (FTM) ile birlikte, akıllı sözleşme platformlarıyla ilgili sorunları, özellikle de geliştiricilerin iki saniyenin altına düştüğünü açıkladığı işlem hızıyla çözmeyi hedefliyor .

Ayrıca, Fantom ürün teklifini denetleyebilen Fantom Vakfı, Aralık 2019’da gelen Fantom’un ana ağı OPERA’nın lansmanı ile 2018’de geliştirildi. Fantom (FTM) ekosistemi, Lachesis protokolü ve Opera teknolojilerine dayanmaktadır.

Artık FTM hakkında bir fikrimiz olduğuna göre, FTM’nin 2022’de karlı bir yatırım olacağını düşünüyor musunuz? Bana katılın ve bu FTM fiyat analizi ve FTM fiyat tahminindeki çizelgeleri görelim .

Fantom (FTM) Mevcut Piyasa Durumu

Bu Fantom fiyat analizini yazarken, FTM 24 saatlik işlem hacmi 350.913.018$ ile 0.303$’dan işlem görüyor. FTM fiyatı son 24 saatte %13,65 düştü.

Ayrıca, FTM, 2.55B FTM’lik bir akım dolaşım kaynağına sahiptir. Şu anda FTM için en iyi kripto para borsaları Binance , OKEx , FTX , KuCoin , FTX, Gemini ve Mandala Exchange’dir.

Şimdi, 2022 için bu FTM teknik analizinin bir sonraki bölümüne geçelim.

Fantom (FTM) Fiyat Analizi 2022

Şu anda Fantom, CoinMarketCap’te 57. sırada yer alıyor. Ancak FTM blok zincirindeki en son güncellemeler, geliştirmeler ve değişiklikler , kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu FTM fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

fantom
keltner kanalını gösteren ftm/usdt 1 günlük grafik (kaynak: tradingview )

Keltner kanalı, mum çubuklarının üstündeki veya altındaki oynaklığı ölçerek trend yönlerini belirlemek için kullanılan bir teknik analiz göstergesidir. FTM için Keltner Kanalı sinyallerinden, son mum çubuğu yukarıdan Keltner Kanalının ilk yarısında olduğu için mevcut düşüş trendinin tersine dönebileceği görülebilir. Bu, Fantom (FTM) fiyatındaki mevcut düşüşün, piyasa yakında yükselişe geçebilecek olsa da, herhangi bir geri dönüş beklenmeden sürdürülemeyebileceğini gösteriyor.

seri2 coinprojesi
göreceli güç endeksini gösteren ftm/usdt 1 günlük grafik (kaynak: tradingview )

Göreceli Güç Endeksi (RSI), aşırı satılan veya aşırı satın alınan varlıkları çıkarmak için son fiyat değişikliklerinin büyüklüğündeki nispi momentumu ölçer. 1 Günlük grafiğin RSI değeri 55.91’dir. Bu, RSI’si 50 ile 70 arasında olduğu için FTM’nin güçlü bir eğilim gösterdiğini gösteriyor. Bu değer, yatırımcılar kendilerini alıcılara veya satıcılara yeniden konumlandırırsa yükseliş veya düşüş eğilimini tetikleyebilir.

seri3 coinprojesi
200-ma ve 100-ma’yı gösteren ftm/usdt 1 günlük grafik (kaynak: tradingview )

Yukarıdaki tablodan 200-MA, 100-MA’nın üzerindedir, bu da uzun vadeli yatırımcıların kazanacağı anlamına gelir. Ancak, iki hareketli ortalama arasındaki farkın geniş olması ve her iki hareketli ortalamanın da yeni oluşan mum çubuklarının üzerinde olması nedeniyle, kripto paranın fiyatı artmaya devam edebilir.

Fantom (FTM) Fiyat Tahmini 2022

Aşağıdaki tablo, Fantom’un son birkaç gün içinde harika bir performans sergilediğini gösteriyor. Üstelik FTM fiyatı son 7 günde %23,9 arttı. Bu eğilim devam ederse, FTM boğalarla birlikte çalışabilir, 0,470 dolarlık direnç1 seviyesini geçebilir ve 2022 yükseliş sinyali olan direnç10 seviyesinde 3,420’ye tırmanabilir.

seri4 coinprojesi
temel seviyeleri gösteren ftm/usdt 1 günlük grafik (kaynak: tradingview )

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve FTM’yi yükseliş pozisyonundan tahttan indirebilir. Daha basit bir ifadeyle, FTM’nin fiyatı neredeyse 0.136 dolara düşebilir ve hatta daha da düşebilir, bu bir düşüş sinyali.

Bu arada, 2022 için uzun vadeli FTM fiyat tahminimiz yükseliş gösteriyor. Mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) bu yıl yaklaşık 3,48 dolardan geçme olasılığı yüksek. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, Fantom (FTM) 2022’nin sonunda 3.420$’a ulaşacak. Ayrıca, Temmuz 2022’de FTM, 0.470$’a kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 5$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Fantom (FTM) Fiyat Tahmini 2023

FTM destek seviyesini 200 günlük uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında tutarsa, alıcılar bir sonraki saldırı misyonunu 12 $’da hayati seviyede oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacaklar, bu da düşüşü değil, tutarlı bir şekilde oynamasını sağlayacaktır. .

Fantom (FTM) Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, FTM fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, FTM yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler . En iyi yatırım, fiyat yükselip 30$ civarına ulaşabileceğinden.

Fantom (FTM) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki üç yıl içinde FTM fiyatları 60 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak FTM için çok zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, FTM’nin tahmine göre önümüzdeki üç yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Fantom (FTM) Fiyat Tahmini 2026

2025’in sonunda 60’ın üzerinde tutulan bir göreli güç endeksi (RSI) ile Fantom’un (FTM) 2026’nın sonunda 100 dolara ulaşması mümkün.

Fantom (FTM) Fiyat Tahmini 2027

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, FTM fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, FTM yatırımcıları 2027 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. En iyi yatırım, fiyat yükselip 200$ civarına ulaşabileceğinden.

Fantom (FTM) Fiyat Tahmini 2028

Önümüzdeki altı yıl içinde FTM fiyatları 400 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak FTM için çok zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, FTM’nin tahmine göre önümüzdeki altı yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Fantom (FTM) Fiyat Tahmini 2029

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, FTM fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, FTM yatırımcıları 2029 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilir. fiyat yükselip 600$ civarına ulaşabileceğinden en iyi yatırım.

Fantom (FTM) Fiyat Tahmini 2030

Önümüzdeki sekiz yıl içinde FTM fiyatları 800 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak FTM için çok zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, FTM’nin tahmine göre önümüzdeki sekiz yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Sonuç

Fantom’un 2022’den 2030’a kadar parlak bir geleceği var. FTM ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, FTM’nin yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Bununla birlikte, yatırımcılar ve tüccarlar, Fantom’un (FTM) fiyatını direnç2 seviyesinin üzerinde yüksek bir fiyata yükseltecek olan direnç1’de bir kırılmaya dikkat etmelidir.

Boğa FTM fiyat tahmini 2022, 3.420 dolar. Yukarıda belirtildiği gibi, yatırımcılar FTM’nin Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte 2022’de iyi bir yatırım olduğuna karar verirse 5 dolara bile ulaşabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir