Kripto Analisti Ethereum (ETH), Chainlink (LINK) ve Bir DeFi Altcoin İçin Ralli Tahmin Ediyor!


Popüler bir kripto tüccarı, Ethereum (ETH), Chainlink (LINK) ve merkezi olmayan finans (DeFi) sektöründen bir altcoin için yükseliş tahmin ediyor.

Altcoin Sherpa olarak bilinen takma adlı analist, ETH’nin mevcut fiyatlardan yaklaşık %11 artışla en az 1.500 dolar seviyesini geçmesini beklediğini söyledi.

“ETH: Dürüst olmak gerekirse bu en az 1500’e gidiyor. Bu, genel olarak kısa vadeli bir dip oluşturuyor gibi görünüyor ve bence hala iyi görünüyor.”

ethereum
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Altcoin Sherpa , merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in de bir çıkış konumunda göründüğünü söylüyor. Analistin grafiğine dayanarak, LINK’in mevcut fiyatı olan 7.67$’dan yaklaşık %30 uzakta, 10$ civarında 200 günlük hareketli ortalamaya yaklaşmasını bekliyor.

“LINK: Hazır mısın?”

seri52 coinprojesi
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Altcoin Sherpa’nın gözü, Ethereum ağında marj ticareti ve zincirler arası bir platformda türevler sunan merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan Injective Protocol’e (INJ) de sahiptir.

Takma adlı analist, 2,20 dolar aralığını hedeflemeden önce 1,70 dolar seviyesine yakın bir giriş noktası hedeflediğini söylüyor.

“INJ: Bu pazarda güç satın alın. Geldiği yerde bir sonraki dalışı alacağım ve bu konuda rahat hissedeceğim. Muhtemelen 1 doların ortasında.”

seri53 coinprojesi
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Bitcoin’e bakıldığında, Altcoin Sherpa BTC’de hala genel olarak düşüşte ve bir sonraki büyük hareketin başka bir düşüş olmasını bekliyor.

“BTC: Konsolidasyon, 2022’nin tamamı için geçerliydi, bu farklı mı olacak? Trend, aksi gösterilene kadar hala düşüşte. Boktan ve korkutucu ve büyük bir hamle geliyor.”

seri54 coinprojesi
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir