Kripto Analisti, Bir Ethereum Rakipçisinin Patlamaya Hazır Göründüğünü Söylüyor!


kripto
kripto analisti, bir ethereum rakipçisinin patlamaya hazır göründüğünü söylüyor! 4

Bitcoin (BTC) yıl sonu çöküşünü doğru bir şekilde tahmin eden yakından takip edilen bir kripto analisti, birkaç altcoin hakkındaki tahminini güncelliyor.

Sahte kripto tüccarı Smart Contracter, 205.800 Twitter takipçisine aylık kapanışların bir dizi proje için iyi göründüğünü söylüyor.

Smart Contracter’ın radarındaki bir altcoin, haftalık zaman diliminde düzeltici bir A-B-C modelini zaten tamamladığını söylediği Fantom’dur (FTM). Tüccar, akıllı sözleşme platformu için mevcut 1.55$ seviyesinden tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.50$’a doğru %190’lık patlayıcı bir hareket öngörüyor.

“FTM haftalık yükseklerden büyük bir düzeltici A-B-C gibi görünüyor.

Bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma şansının yüksek olduğunu düşündüğüm bir başkası.”

coinprojesi.com asdknma
kripto analisti, bir ethereum rakipçisinin patlamaya hazır göründüğünü söylüyor! 5

Tüccar, yüksek performanslı blok zinciri Solana’nın (SOL) hem ABD doları hem de Bitcoin çiftlerinde yükseliş sinyalleri verdiğini ekliyor.

ABD doları (SOL/USD) karşısında SOL‘ye bakan Akıllı Sözleşmeci, paritenin birkaç aylık düşüş trendinin altında bir yükseliş eğilimi gösterdiğini söylüyor.

“Aylık grafikler bugün kapandı ve sevdiğim altcoinlerden biri Solana (SOL). ABD doları çiftinde, 0,618 [Fibonacci geri çekilme seviyesi] üzerinde ölü bir şaplak meydana gelen aylık zaman diliminde bir ders kitabı sabah yıldızı modeline sahibiz.

Bitcoin’e (SOL/BTC) karşı eşleştirilen Smart Contracter, Solana’nın üç dalgalı bir düzeltme modelini (A-B-C) tamamladığını ve bu da trendin tersine çevrildiğini öne sürüyor.

“Ayrıca Bitcoin çiftinde, üstten tüm yapı net bir A-B-C [desen] gibi görünüyor.”

coinprojesi.com askdnomo
kripto analisti, bir ethereum rakipçisinin patlamaya hazır göründüğünü söylüyor! 6

Akıllı Müteahhit, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden Elliott Wave teorisine dayanır. Teoriye göre, bir A-B-C düzeltici modelinin tamamlanması genellikle bir trendin tersine dönmesine yol açar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir