InvestAnswers’a Göre Bir Sonraki Boğa Döngüsü için En İyi 3 Altcoin!


Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, bir sonraki boğa döngüsünden önce birikecek en umut verici üç altcoini açıkladı.

Digital Asset News’den analist arkadaşları Benjamin Cowen ve Rob ile yeni bir video tartışmasında, InvestAnswers’ın takma adlı sunucusu, mevcut ayı piyasasında Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dışında bakmaya değer üç kripto varlığı olduğunu söylüyor.

altcoin
investanswers'a göre bir sonraki boğa döngüsü için en i̇yi 3 altcoin! 2

Ethereum rakipleri Solana (SOL) ve Fantom (FTM) artı ölçeklendirme çözümü Polygon’u (MATIC) radarındaki ana paralar olarak tanımlar.

“Bütün bu yıldan beri, bir şeyler satmak dışında satın aldığım tek iki şey Bitcoin ve Solana idi, o kadar. ETH pozisyonumu değiştiriyorum çünkü hedefim her zaman onları eşit kılmaktı, [çünkü] Solana ve Ethereum’un aynı boyutta olması… Ethereum’u bir altcoin olarak bile düşünmezdim çünkü çok büyük.

Göreceli bir piyasa değeri değerlendirme perspektifinde, bugün gerçekte yaptıklarına göre çok pahalı olduğunu düşünüyorum – bu, benimsemeyle elbette değişebilir – Ama baktığım şeylere, tokenomiklere ve günlük aktif kullanıcılara dayanarak, MATIC’i seviyorum. Bu benim 3 numaram olurdu.

[Üçte birini] seçmem gerekseydi, Fantom (FTM) olurdu çünkü Fantom, Cardano (ADA) ile aynı sayıda günlük aktif kullanıcıya sahip, ancak piyasa değerinin yirmi altıda birinden işlem görüyor ve oldukça hoş iyi hız ve teknoloji ve diğer şeyler. Andre [Cronje]’nin ayrılmasından dolayı çok sayıda hit almasına rağmen. Yani bunlar benim olacak.”

Yazma sırasında SOL 29,46 dolardan işlem görürken, FTM 0,20 dolardan el değiştiriyor ve MATIC 0,80 dolardan fiyatlandırılıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir