ETH’nin Son Fiyat Artışı Alıcılar İçin Memnun Edilen Bir Değişikliktir!


artış
eth'nin son fiyat artışı alıcılar i̇çin memnun edilen bir değişikliktir! 3
  • Ethereum (ETH), bir haftadan kısa bir süre içinde etkileyici bir %50 kazanç sağlamak için en düşük aralığından yükseldi.
  • 1,750-1,950 dolar bölgesi bir kez daha direnç görevi gördü.
  • CoinMarketCap’e göre ETH şu anda 1.573,46 dolardan işlem görüyor.

Piyasa değerine göre en büyük altcoin ve piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para olan Ethereum (ETH), bir haftadan kısa bir süre içinde etkileyici bir %50 kazanç sağlamak için en düşük aralığından yükseldi.

ETH için uzun vadeli eğilim, Kasım ayının sonlarına doğru düşüş eğilimi gösteriyor. Bununla birlikte, ETH fiyatındaki son kırılma, boğaların inisiyatifi ele geçirdiğini gördü. Grafikler artık alıcıların yeniden yüklemek için bakabilecekleri iki alan gösteriyor.

coinprojesi.com eth 4
eth'nin son fiyat artışı alıcılar i̇çin memnun edilen bir değişikliktir! 4

Günlük grafikte dikkat edilmesi gereken en önemli şey, 1.750-1.950 dolar bölgesinin sert direnci temsil etmesidir. Geçen yılın Temmuz ve Mart aylarında bu bölge hem destek hem de direnç oldu. Yazma sırasında, ETH’nin fiyatı için bir kez daha bir direnç engeliydi.

Yatırımcıların dikkat etmesi gereken bir diğer nokta ise son aylarda özellikle Nisan ayında istikrarlı bir düşüş trendi yaşanmasıdır. Haziran ayında fiyat, ETH‘nin fiyatının son birkaç gün içinde kırıldığı bir aralık oluşturdu.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) da boğaların üstün olduğunu göstermek için nötr 50’den ayrıldı. Bu, Nisan ayından bu yana düşüş trendine yakalanan alıcılar için memnuniyetle karşılanan bir değişiklik oldu.

1,750-1,950 $ alanı hem boğalar hem de ayılar için gezinmek zor olabilir. Bununla birlikte, ETH‘nin fiyatındaki son artış, önümüzdeki haftalarda bir sonraki 1.800 dolarlık hedefe yükseleceğini gösterebilir.

Yazma sırasında CoinMarketCap, ETH‘nin fiyatının, fiyatını mevcut seviyesi olan 1.573,46 $’a çıkarmak için 24 saatlik %3,20’lik bir artış yaşadığını gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir