Dogecoin Fiyat Tahmini – DOGE Fiyatı Yakında 1 Dolara Ulaşacak mı?


dogecoin
dogecoin fiyat tahmini – doge fiyatı yakında 1 dolara ulaşacak mı? 6
  • Boğa DOGE fiyat tahmini 0,27 ila 0,70 dolar arasında değişiyor.
  • DOGE fiyatı da yakında 1 dolara ulaşabilir.
  • DOGE’nin 2022 için düşüş piyasa fiyatı tahmini 0,0617 dolar.

Bu Dogecoin Fiyat Tahmini makalesi yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, DOGE fiyat analizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz.

Dogecoin, kripto dünyasında gürültü çıkarmaya devam eden kripto para birimlerinden biridir. Sonuç olarak, dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılar şimdi tartışmalı kripto para biriminin ilerlemesini yakından izliyor. İşlem hacmi açısından DOGE, şu anda yaklaşık 1,11 milyar dolar olan 24 saatlik bir işlem hacmine sahiptir.

Ayrıca, DOGE kripto para birimi Reddit topluluğunda da ünlüdür. Bu nedenle Reddit’in birçok katılımcısı son zamanlarda Dogecoin çılgınlığına katılma eğiliminde. Buna ek olarak, Reddit kullanıcılarının yoğun katılımı, Elon Musk’ın ara tweet’leriyle birlikte son zamanlarda kripto fiyatını etkiledi.

Dogecoin’e aşina olduğumuza göre, 2021’de yatırımcılarına % 170’in üzerinde bir yatırım getirisi sağladığı düşünüldüğünde DOGE’nin bu yıl yükseliş trendini sürdürebileceğini düşünüyor musunuz? Zaten ilgileniyor musunuz? Bu nedenle, bana katılın ve bu CoinQuora Dogecoin fiyat analizi ve fiyat tahmini 2022’deki tablolara gidelim.

Dogecoin (DOGE) nedir?

Dogecoin (DOGE), popüler “Doge” İnternet memesiyle ilişkilidir ve logosunda Shiba Inu’ya sahiptir. Ayrıca, açık kaynaklı dijital para birimi Portland, Oregon’dan Billy Markus ve Sidney, Avustralya’dan Jackson Palmer tarafından oluşturuldu. Ancak, Aralık 2013’te Litecoin’den (LTC) çatallandı.

Dogecoin’in yaratıcıları, onu çekirdek Bitcoin izleyicisinin ötesinde daha fazla çekiciliğe sahip olacak eğlenceli, hafif kalpli bir dijital para birimi olarak tasarladı, ancak bu bir köpek memesi ile ilgili. Dahası, Tesla CEO’su Elon Musk sosyal medyada Dogecoin’in en sevdiği kripto para olduğuna dair birçok tweet attı.

Artık DOGE hakkında bir fikrimiz olduğuna göre, DOGE’nin 2022’de karlı bir kripto olacağını düşünüyor musunuz? Bana katılın ve bu DOGE fiyat analizi ve DOGE fiyat tahminindeki çizelgeleri görelim.

Dogecoin (DOGE) Mevcut Piyasa Durumu

Bu Dogecoin fiyat analizini yazarken DOGE, 24 saatlik işlem hacmi 1.114.907.802$ ile 0.1572$’dan işlem görüyor. DOGE’nin fiyatı son 24 saatte %6,81 arttı.

Ayrıca, DOGE’nin dolaşımda olan 132.67B DOGE arzı vardır. Şu anda, DOGE için en iyi kripto para borsaları Binance, OKEx, CoinTiger, Upbit, ZBG, Gate.io, Kraken, Bitfinex ve Kucoin’dir.

Şimdi, 2022 için bu DOGE teknik analizinin bir sonraki bölümüne geçelim.

Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi

Şu anda Dogecoin, CoinMarketCap’te 11. sırada yer alıyor. Ancak DOGE blok zincirindeki en son güncellemeler, geliştirmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu DOGE fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

coinprojesi.com sapdjasl
dogecoin fiyat tahmini – doge fiyatı yakında 1 dolara ulaşacak mı? 7

Keltner kanalı, mum çubuklarının üstündeki veya altındaki oynaklığı ölçerek trend yönlerini belirlemek için kullanılan bir teknik analiz göstergesidir. Doge için Keltner Kanalı sinyallerinden, son mum çubuğunun orta çizgiden uzaklaşıp üst eğriye yaklaştığı görülebilir. Dogecoin (Doge) fiyatında olası bir kırılma olabilir.

coinprojesi.com asdjias
dogecoin fiyat tahmini – doge fiyatı yakında 1 dolara ulaşacak mı? 8

Göreceli Güç Endeksi (RSI), aşırı satılan veya aşırı satın alınan varlıkları çıkarmak için son fiyat değişikliklerinin büyüklüğündeki nispi momentumu ölçer. Yukarıdaki Dogecoin (DOGE) 1 günlük DOGEUSDT grafiği RSI değeri 55.62’de ve bu da güçlü bir trendi işaret ediyor. Bu değer yükselmeye devam ederse, Doge aşırı alım bölgesini gösteren 70 mark bölgesinin üzerinde bir kırılma yaşayabilir.

coinprojesi.com sakdjs
dogecoin fiyat tahmini – doge fiyatı yakında 1 dolara ulaşacak mı? 9

Yukarıdaki tablo, DOGE/USDT için Denge Hacmi (OBV) 1 Günlük grafiğini göstermektedir. OBV, ticaret hacmi (büyük piyasa hareketleri) ile bir varlığın fiyatı arasındaki ilişkiyi gösteren bir göstergedir. Fiyat genellikle duygular nedeniyle hacim yönünde hareket eder. Ancak, yukarıdaki Doge grafiğinden, bir yukarı hareketin ardından piyasa hareketlerinin konsolide olduğu görülebilir. Yatırımcılardan gelen satın alma baskısı, hacmi daha da yükseltebilir ve bu da Dogecoin’in (Doge) fiyatını artıracaktır.

Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini

Aşağıdaki tablo, Dogecoin’in son birkaç gün içinde harika bir performans sergilediğini gösteriyor. Üstelik DOGE fiyatı son 7 günde %12,6’nın üzerinde. Bu eğilim devam ederse, DOGE boğalarla birlikte koşabilir, 0,7023 dolarlık direnç1 seviyesini geçebilir ve daha yükseğe tırmanabilir.

coinprojesi.com assdjas
dogecoin fiyat tahmini – doge fiyatı yakında 1 dolara ulaşacak mı? 10

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve DOGE’yi yükseliş pozisyonundan tahttan indirebilir. Daha basit bir ifadeyle, DOGE’nin fiyatı, herhangi bir geri dönüş beklenmeden önce düşüş sinyali olan neredeyse 0,0617 dolara düşebilir.

Bu arada, uzun vadeli DOGE fiyat tahminimiz 2022 yükseliş gösteriyor. Bu yıl yaklaşık 0,7376 dolar olan mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) aşma olasılığı yüksek. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, DOGE 2022’nin sonunda 0,7023 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı, yükselişin konsolide edilmesinden önce 0,27 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. Yaklaşan ortaklıklar ve 1 dolara ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini 2023

DOGE, 2022’nin sonunda 60’ın üzerinde bir Göreceli Güç Endeksi’ni (RSI) tutarsa, alıcılar, 2023’te 1,5 $’da hayati düzeyde bir sonraki saldırı misyonunu oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak, bu da düşüşü değil, istikrarlı bir şekilde oynamasını sağlayacaktır.

Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, DOGE fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, DOGE yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. Ayrıca bu, kripto piyasasında DOGE’nin fiyatını artırabilir ve fiyat yükselip 3$ civarına ulaşabileceğinden en iyi yatırım.

Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde DOGE fiyatları 5 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak DOGE için çok zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, DOGE’nin tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini 2026

2026 yılına kadar, birçok kişi kripto para birimleri hakkında daha iyi bilgiye sahip olacağından, DOGE’nin fiyatı 10 dolara ulaşacak ve bu nedenle sektöre yapılan yatırımı artıracaktır.

Çözüm

2022’de Dogecoin’in önünde parlak bir gelecek var. DOGE ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, DOGE’nin yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Yükselişli DOGE fiyat tahmini 2022, 0,27 ile 0,70 dolar arasında. Yukarıda belirtildiği gibi, yatırımcılar DOGE’nin Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte 2022’de iyi bir yatırım olduğuna karar verirse 1 dolara bile ulaşabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir