Analitik Firması IntoTheBlock’a Göre Cardano Büyük İşlemler Hızla Artarken Kurumsal Talebe Tanıklık Ediyor!


cardano
analitik firması intotheblock'a göre cardano büyük i̇şlemler hızla artarken kurumsal talebe tanıklık ediyor! 4

Önde gelen bir kripto analiz firması, kurumsal yatırımcıların küresel ödeme platformu Cardano’ya (ADA) toplu alım yaptığını söylüyor.

Yeni bir tweet’te IntoTheBlock, ADA‘nın 100 bin doları aşan zincir içi işlemlerinin hacminin yalnızca 2022’de 50 kat arttığını söylüyor.

“Dün, bu büyük işlemlerde toplam zincir içi hacmin %99’unu temsil eden toplam 69.09 milyar ADA taşındı.”

coinprojesi.com jasdna
analitik firması intotheblock'a göre cardano büyük i̇şlemler hızla artarken kurumsal talebe tanıklık ediyor! 5

Cardano, küresel ödemeler için yerel kripto para birimi ADA’yı destekleyen bir blok zinciri platformudur. Ayrıca ADA olmayan yerel varlıkları da destekler. Cardano, insanların anında ve minimum ücret karşılığında para gönderip almasına olanak tanır. Ayrıca geliştiricilerin akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına olanak tanır.

Ethereum (ETH) rakibi, aylarca süren düşüş fiyat hareketinden sonra son zamanlarda sıcak bir çizgide. ADA, son yedi gün içinde %12’den fazla ve bir ay önce fiyatlandırıldığı yerden yaklaşık %29 arttı.

Piyasa değerine göre 8. sıradaki kripto varlığı, yazı yazılırken 1,20 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 0,52 arttı. ADA, geçen yılın Eylül ayı başlarında gördüğü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,09$’dan hala %61’den fazla aşağıda.

Yaygın olarak takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe, 579.100 Twitter takipçisine Cardano‘nun fiyat direnciyle karşılaşmak üzere olabileceğini düşündüğünü söyledi.

“Likidite almak ve burada yukarı doğru direnişe geçmek. 1,45 dolara kadar devam edebilir, ancak burada uzun sürmez.”

coinprojesi.com fo8cjrgx0au8aia 1
analitik firması intotheblock'a göre cardano büyük i̇şlemler hızla artarken kurumsal talebe tanıklık ediyor! 6

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir