Custodia Bank CEO’su “Bitcoin Bir Değer Mağazasıdır” diyor!


bitcoin
custodia bank ceo'su “bitcoin bir değer mağazasıdır” diyor! 2
  • Caitlin Long, CNBC’de bitcoin hakkında konuştu.
  • Custodia bankası CEO’su, bitcoin’in faydaları hakkında konuştu.
  • Kaldıraçlı oyuncuların sektörü öldürdüğünü söylüyor.

CNBC’ye konuşan Custodia Bank CEO’su Caitlin Long, Bitcoin ve faydaları hakkında konuştu. Long, bitcoin‘in bir değer deposu olduğunu belirtti. Ayrıca diğer varlık sınıflarına da bir alternatif olduğunu vurguladı.

Long ayrıca, Satoshi Nakamoto’nun sektör için tasarladığı, kaldıraçsız işlemler olan değerler sistemine geri dönmenin de altını çizdi. Finans lideri, Saklama bankasının da aynı amaçla kurulduğunu belirtti.

Bitcoin, bir karşı taraf tarafından verilmeyen parasal bir araçtır.

Long ayrıca, kripto endüstrisindeki dolandırıcılığı önlemeye ve piyasayı kaldıraçlı oyunculardan korumaya yardımcı olacak düzenlemelerden yana olduğunu belirtti. Bu kaldıraç oyuncularının endüstriyi yok ettiğini açıkladı. Ayrıca CEO, SEC de dahil olmak üzere düzenleyicilerin kaldıraç kullanmayan oyuncuları yavaşlattığını belirtti.

Ayrıca Long, düzenleyicilerin eylemsizliğinin birçok ciddi soruna yol açtığını belirtti. SEC’in, insanların 6 yıldan fazla bir süredir aracılık hesaplarında Bitcoin’e maruz kalmalarının tek yolu olarak GBTC’ye yeşil ışık yakması hakkında konuştu. Long, bunun bir piyasa bozulmasına neden olduğunu söyledi.

Bu sorunlara karşı koymak için Long, dört yılı aşkın bir süredir banka düzenlemelerinin sermaye standartlarına tabi olan bir kaldıraçsız mevduat kurumu oluşturmak için çalıştığını söyledi. Long, ABD’deki tüm kripto oyuncularının bu düzenlemelere tabi olmadığını da vurguladı.

Custodia Bank, ABD’deki ticari müşteriler için bir dijital varlık ödeme ve saklama çözümü platformudur.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir