Crypto Hedge Fund CEO’su Su Zhu, Ukrayna Savaşı’nın Ardından Dijital Varlıkların Küresel Kabulünü Öngörüyor!


ukrayna
crypto hedge fund ceo'su su zhu, ukrayna savaşı'nın ardından dijital varlıkların küresel kabulünü öngörüyor! 2

Kripto hedge fonu emektarı Su Zhu, makro olaylar blok zinciri teknolojileri için kullanım senaryolarını hızlandırdığı için kripto para birimlerinin yaygın olarak benimsenmesinin kaçınılmaz olduğunu düşünüyor.

Uncommon Core podcast’inin yeni bir bölümünde, kripto para hedge fonu Three Arrows Capital’in CEO’su ve CIO’su, Ukrayna’yı işgal etmek için Rusya’ya karşı ABD öncülüğündeki yaptırımların bir sonucunun, bazı ulusların mevcut trendlere uymaması olabileceğini söylüyor.

Zhu, genel söyleme açık olan bir dizi siyasi konuya atıfta bulunan Overton penceresinden alıntı yapıyor.

“Bu, şu anda gördüğümüz Overton penceresinin büyük bir genişlemesidir, bu da insanların [Batılı hükümetlerin] söylediklerini görmezden geldiğidir. Bence, Ukrayna’nın Rusya ile yaptığı anlaşmanın sonunda daha iyi sonuç alacağı Batı için kısa vadeli bir zafer olması muhtemel, ancak daha sonra uzun vadede, ülkelerin mevcut finansal sistemlere aşırı bağımlılıktan gerçekten agresif bir şekilde uzaklaştığını göreceksiniz. .

Bunun bir kısmı, güvenilir bir şekilde tarafsız olan teknolojileri benimsemek, [ayrıca] var olanlara alternatif sistemler yaratmaya çalışmaktır. Tüm bu süreç yıllar ve yıllar alacak ve kriptonun bunda oynadığı rol çok yönlüdür.”

Zhu, kripto geleceğinin nasıl görünebileceğini araştırıyor ve dünya çapında ilerlemeyi temsil ediyor.

“Bir yandan, liberal değerlerin, konuşma özgürlüğünün ve aynı zamanda para özgürlüğünün bir ifadesi olarak Batı tarafından kriptoyu benimsemeye devam edeceksiniz.

Öte yandan, Batı dışındaki hükümetler ve sofistike oyuncular tarafından ‘Bu güvenilir bir tarafsız [form] paradır’ der gibi benimsendiğini göreceksiniz. Bu, ticaret yapmak için kullanabileceğim güvenilir tarafsız bir platform.’

Bu yüzden bence kripto aslında her şey oluyor.”

Zhu, kripto alanının geleneksel finans ve makroekonomik faktörlere karşı nasıl yığıldığıyla ilgili olarak, pazarın sadece alternatif bir yatırım biçimi olmanın ötesine geçtiğine inanıyor.

“Bence artık büyük liglerde olduğu yerde kripto için bir aşamaya giriyoruz.

İnsanlar merak ediyor, ‘Bu [varlığa] sahip olduğumda, dünya hakkında ne tür şeylere inanıyorum? Ne tür bir dünyaya yatırım yapıyorum ve ne tür şeyler portföyüme zarar verecek veya yardımcı olacak?’

Aslında kriptonun kendisi için çok önemli olduğunu düşünmüyorum çünkü hala çok erken, bu güçler kripto varlıklarının toplam piyasa değeri için önemli olacak kadar güçlü değil.

Makro şey, diğer geleneksel finansçıların onu nasıl gördüğünü anlamaktır… Temel olarak, bu pazardaki bir turistin zihniyetine girmek, Bitcoin’e sahip olup olmamaları veya Ethereum’a sahip olup olmadıkları hakkında nasıl düşündüklerini anlamaktır.”

Three Arrows Capital CEO’su, Rusya-Ukrayna çatışmasının kripto para birimlerinin yıkıcı bir güç olarak kurulmasında belirleyici bir an olarak hizmet ettiğini söyleyerek sonuca varıyor. Geriye ne amaçla kullanıldıkları görülecektir.

“Makronun yanı sıra, son birkaç haftadaki asıl ilginç şey, Ukrayna-Rusya’nın siyasi sonuçları oldu… Ve orada, gördüğümüz şey, daha önce insanların kriptoyu anlamsız ve spekülatif ya da yıkıcı ve tehlikeli olarak eleştirebildiği, şimdi kesinlikle kimse bunun anlamsız ve spekülatif olduğunu söylemiyor.

Sadece ne kadar yıkıcı olduğunu veya dünyada net-iyi mi yoksa net-kötü mü yarattığını tartışabilirler.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir