Glassnode Kurucu Ortağına Göre Büyük Sermayeli Altcoin!


glassnode
glassnode kurucu ortağına göre büyük sermayeli altcoin! 3

Piyasa istihbarat şirketi Glassnode, önde gelen dijital varlık Bitcoin’in (BTC) kripto endüstrisinin ivmesinin en iyi göstergesi olarak gasp edildiğini söylüyor.

Glassnode kurucu ortakları Jan Happel ve Yann Allemann, yeni bir analizde, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) kripto piyasasının yeni kriteri gibi göründüğünü belirtiyor.

“2021’den bu yana geriye dönüp baktığımızda, özellikle Bitcoin, Ethereum ve işlem gören ilk 20 kripto para arasındaki performansı karşılaştırırken, Bitcoin’in kripto alanının arkasındaki ana itici güç olarak konumunu kaybettiğini görebiliriz.”

coinprojesi.com tyyflckylc
glassnode kurucu ortağına göre büyük sermayeli altcoin! 4

Glassnode kurucu ortakları ayrıca, ETH’nin bu yıl içinde bir Proof-of-Stake blok zincirine geçtikten sonra mavi çipli yatırımcılar için daha çekici hale gelebileceğini söylüyor.

“Kiln test ağında başarılı bir birleşme haberi, tahmini Haziran birleşmesini (yani hisse kanıtına geçiş anlamına gelir) çok daha gerçekçi hale getirdiğinden, Ethereum yeniden ön plana çıktı.

Bu geçiş, eğer başarılı olursa, Ethereum’u ESG (çevresel, sosyal ve yönetişim) emirlerini takip eden kurumsal yatırımcılar için çok daha çekici hale getirecek; ETH deflasyonist bir varlığa dönüşeceğinden, arzın büyük ölçüde azalmasına da yol açacak.”

Geliştiriciler, Ethereum Vakfı’na göre, ETH bir hisse kanıtı mekanizmasına dönüşmeden önce Kiln’in son halka açık test ağı olarak hizmet etmesini bekliyor.

Happel ve Allemann, Mart ayı sonlarında 52.100 Twitter takipçisine ETH’nin “ücret açısından bakıldığında” Bitcoin‘den daha güçlü göründüğünü söyledi.

Ethereum yazı yazılırken 3.458.25 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığı geçen ay %31’den fazla arttı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir