CRO Sahiplerinin Sayısı Artmaya Devam Ediyor, Yükseliş Görünümünün İşareti?


cro
cro sahiplerinin sayısı artmaya devam ediyor, yükseliş görünümünün i̇şareti? 2
  • CoinMarketCap’e göre Cronos’un (CRO) fiyatı %5.5 düştü.
  • CRO sahiplerinin sayısı geçen hafta kademeli olarak arttı.
  • CRO sahiplerinin kademeli olarak artması, proje söz konusu olduğunda yatırımcıların yutturmaca yerine değeri tercih ettiğinin bir işareti olabilir.

Eskiden Crypto.com coin olarak bilinen Cronos’un (CRO) fiyatı CoinMarketCap‘e göre %5.5 düştü. Madeni paranın fiyatı şu anda yazı yazarken 0.3816 dolar civarında. 24 saatlik fiyat hareketi, CRO’nun fiyatında son 7 gün içinde görülen ve geçen hafta %8,64 düşüş gösteren eğilimin bir uzantısı gibi görünüyor.

Cronos’un fiyat gücü, şu anda 0.000009927 BTC‘de bulunan Bitcoin’e (BTC) karşı zayıfladı ve değeri yaklaşık 0.000134 ETH olan Ethereum’a (ETH) karşı zayıfladı.

CRO’nun 24 saatlik işlem hacmi de son gün sadece 57.212.729$ değerinde CRO işlem gördüğü için %12.59 oranında biraz düştü.

CRO’nun fiyat düşüşü, elbette, Cronos’un toplam piyasa değerini düşürdü. Bununla birlikte, CRO’nun piyasa değeri, onu hala CoinMarketCap’in en büyük kripto piyasası değerleri listesinde 18. sıraya yerleştiriyor.

Kripto topluluğunun birçok üyesi, Crypto.com‘un bu yılın başlarında pazarlama kampanyasına aşırı harcama yapmasıyla ilgili endişelerini dile getirdi. Bununla birlikte, bu endişeler, daha büyük zaman dilimlerinde görülen daha büyük resme bakıldığında, tüm kripto piyasasının biraz geri çekilme içinde olduğunu görünce CRO’nun fiyat düşüşündeki itici güç olmayabilir.

Fiyattaki düşüşe rağmen, son 24 saatte CRO sahipleri listesine 254 yeni kişi eklendiğinden, CRO sahiplerinin sayısı geçen hafta her gün artıyor. CRO sahiplerinin kademeli olarak artması, proje söz konusu olduğunda yatırımcıların yutturmaca yerine değeri tercih ettiğinin bir işareti olabilir. Bu, CRO için orta ve uzun vadeli bir yükseliş yatırımcı görünümüne işaret edebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir