Ünlü Analiste Göre Ekim Ayı İçin Potansiyele Sahip 5 Coin!


Geniş çapta takip edilen kripto tüccarı ve piyasa analisti Lark Davis, Ekim ayında parlayacak beş özel kripto para birimine bakıyor.

coin

İşte O Coinler

Tüccar, 437.000 YouTube abonesine bu 5 Coin’in Solana (SOL), Polygon (MATİC), Elrond (EGLD), Polkadot (DOT) ve Bitcoin (BTC) üzerinde yükseliş gösterdiğini söylüyor.

Solana’dan başlayarak Davis, Solana’nın çiçek açan NFT alanının projeye daha fazla yatırımcı getireceğini düşünüyor.

“Şu anda Solana hakkında beni çok heyecanlandıran bir şey NFT’ler. Bu günlerde Solana’da birçok NFT’nin başladığını görüyoruz ve burada bir çok NFT yapısının devreye girdiğini görmeye başlıyoruz…

Solana’da meydana gelen tüm NFT çılgınlığı çok ciddi. Solana’da çılgın kazançlar için NFTS’yi çeviren, Solana’nın insanların satın almak istediği ve para kazanmak için kullanmak istediği türden NFT’ler sağladığını gördük.

Davis’in listesindeki bir sonraki madeni para Poligon. Günlük kullanım artıyor gibi göründükten sonra MATIC’in ivme kazanmasını bekliyor.

“Polygon, ilk kez Ethereum’dan daha fazla günlük aktif kullanıcıya sahipti. MATIC, Ethereum’un 326.000 günlük aktif kullanıcısına kıyasla 351.000 günlük aktif kullanıcıya sahipti.

Ve mantıklı, nedenini anlıyorum. Gittiğinizde ve Polygon kullandığınızda, temelde Ethereum’da kullanabileceğiniz tüm harika şeyleri kullanabilirsiniz, ancak maliyetin bir kısmı için, ki bu elbette çok, çok güzel.”

Ayrıca MATIC’in daha fazla Ethereum (ETH) ölçeklendirme ve kurumsal çözümler geliştirmek için çok uluslu danışmanlık firması Ernst & Young ile ortaklık kurduğundan da bahsediyor.

Sıradaki Elrond (EGLD). Tüccar, ağ kullanıcılarla büyürken, platformda daha fazla ürün ve merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları başlatıldıktan sonra fiyatların yükselmesini beklediğini belirtiyor.

“Sanırım burada uygulamaları başlatmaya başladığımızda ve bu çok çok yakında olacak, o zaman kilitlenen toplam değerin geldiğini görmeye başlayacağız, o zaman insanların EGLD varlığına FOMO yaptığını göreceğiz. farklı DeFi uygulamalarında kilitlemek için. İşte o zaman gerçekten fiyat artışının gerçekleştiğini görmeye başlayacağız. Tam o anın eşiğindeyiz.”

Listesindeki dördüncü jeton Polkadot (DOT). Davis, merakla beklenen parachain müzayedelerinin yakında Polkadot’un blok zincirine gelmesinin beklendiği için DOT’un yükselmeye hazır olduğunu düşünüyor.

“Bu bir kez duyurulduğunda, bence bu Polkadot için çok yükselişli bir duyuru olacak ve Polkadot varlıklarının bu ilk parachain müzayedesinde toplandığını göreceğiz… Bu konuda bir çok duyurudan daha erken bir zamanda bir duyuru alacağız. insanlar muhtemelen bekliyor, bu yüzden [ben] kesinlikle buna dikkat ediyorum.”

Son olarak, Davis bu ay Bitcoin’den daha yüksek fiyatlar bekliyor. Tüccar, Bitcoin Vadeli İşlemler ETF’sinin onaylanmasının Wall Street için esas olarak yükseliş olmasına rağmen, düzenleyicilerin yatırımcıların yıllardır beklediği bir Spot Bitcoin ETF’sini onaylaması için kapıyı açacağını tahmin ediyor.

“Bir Vadeli İşlemler ETF lansmanının Spot Bitcoin ETF için kapıyı açtığını düşünüyorum, bu gerçekten istediğimiz şey çünkü bu gerçekten önemli. Bu aslında gerçek Bitcoin’i alır, kilitler, bunu yutabilmek için aracılık hesabınızda bir kağıt sözleşme düzenler. İstediğimiz Bitcoin ETF türü bu…

Bir Vadeli İşlem ETF’si yükselişte, bir Spot ETF’de mega yükselişte ve bence Vadeli İşlemler ETF’si muhtemelen Spot ETF’nin giriş kapısıdır ve bu çok, çok yakında gerçekleşebilir.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir