Ethereum Arzı Dengesiz Mi? Analist Ciddi Bir Akış Sorunu Tespit Ediyor!


coinprojesi.com ajshdkasjd
ethereum arzı dengesiz mi? analist ciddi bir akış sorunu tespit ediyor! 2
  • Analist Andrew Kang, LUNA çöküşünde ağır şekilde etkilenen kurumların kayıplarını karşılamak için Ethereum’daki konumlarını düşürmeleri gerektiğini gözlemledi.
  • Ona göre, kriptolar hisse senetlerinin olumsuz tarafında ilişki kurmayacak.

Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para olan Ethereum, şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.900$’dan %61 düşüşle 1903$’dan işlem görüyor. Mevcut ticaret fiyatının, blok zincirinde uygulanan projeler göz önüne alındığında aşırı derecede düşük olduğu tespit edildiğinden, bir analist, Ethereum’un arzıyla ilgili ciddi bir akış sorunu tespit etti.

VC ağır siklet Mechanism Capital’in kurucu ortağı ve ortağı Andrew Kang, gönderisinde, şu anda Ethereum almaya veya satmaya hazır olan iki kategorideki insanı belirtti. Ona göre, Mayıs sonu itibariyle Ethereum tahsislerini artırmaya hazır olan yalnızca bir piyasa katılımcısı kategorisi var. Bunun ciddi bir akış dengesizliği olduğuna inanıyor.

Ethereum alıcıları

Ethereum satın alanların yuvarlak sayılar, zayıflayan duygular vb. nedeniyle kısa vadeli soyucular olduğunu gözlemledi. Ayrıca, diğer meraklıların dip paralarını önceki 1.000 düşüşte harcadıkları için başka kimsenin Ethereum satın almadığını da açıkladı. Ancak “satış kategorisindeki” kişi sayısı “alıcı kategorisindeki” insanlardan çok daha fazla.

Satıcılar

İlk olarak, LUNA kazasında ağır darbe alan kurumların kayıplarını kapatmak için Ethereum‘daki pozisyonlarını azaltmak zorunda kaldıkları gözlemlendi. Riski azaltmak veya “LP itfasından” net çıkışlar elde etmek zorunda oldukları için toplu satış da tetiklenir. Kang ayrıca, ağ faaliyetlerini, ücretleri vb. içeren temel bozulma ile birleştiğinde Etherum‘un pazar fırsatlarının beklentilerin altında olduğunu gözlemledi. Ayrıca, satış yapanlar arasında, fiyat büyük ölçüde düştüğünde konumlarından çıkan ve “kanayan” perakendeciler de yer alıyor. çoklu yönler.

Liste, daha önce satmak isteyen ancak toparlanma bekleyenleri, açığa satış yapanları, madencileri ve proje hazinelerini içeriyor. Proje hazineleri aktif olarak satış yapıyor çünkü birçok projenin zayıf “kaçak planlaması” olduğunu ve gelirlerinin büyük bir kısmını ETH‘de tuttuklarını gözlemlediler. Ayrıca, kriptoların hisse senetlerinden aşağı yönde ilişkisiz olacağından bahsetti.

Hisse senetlerinin zıplaması ve korelasyonun yüksek olması umurumda değil. Kripto ne yazık ki olumsuz yönde ilişkisiz olacak. Aradaki fark, hisse senetlerinin güçlü yapısal satın alma akışlarına sahip olması ve kriptonun yapısal akışlarının zayıf olmasıdır.

Kang tarafından açıklanan Ethereum arz dengesizliği, fiyatın daha da aşağı çekilebileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, piyasa tahmincisi Jim Bianco, gelecekte Ethereum için olumlu bir fiyat hareketi öngörüyor.

Ethereum gibi bu paralardan bazıları, yolun aşağısında çok daha yüksek olacak. Ancak, önümüzdeki birkaç ay ya da bir yıl içinde, geçen hafta gördüklerimizin çok daha fazlasını sindirmek zorunda kalacaksınız.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir