Bu DeFi Kripto Projesi, Bir Hafta İçerisinde %30 Artış Yaşadı!


Radarın altında bir merkezi olmayan finans (DeFi) blok zinciri projesi, bu hafta genel kripto pazarına meydan okuyarak %30 oranında artıyor.

Reef (REEF) – DeFi, değiştirilemez tokenlar (NFT’ler) ve oyun için katman-1, EVM uyumlu bir blok zinciri – yazı yazılırken yedi gün önce 0,003847 $ olan 0,005001 $’dan işlem görüyor.

Piyasa değerine göre 244. sıradaki kripto varlığı da son 24 saatte %5’ten fazla arttı.

reef finance coinprojesi defi
bu defi kripto projesi, bir hafta i̇çerisinde %30 artış yaşadı! 2

Ağustos ayının sonunda Binance.US, REEF’i listeledi. Bir basın açıklamasına göre, birkaç gün sonra Reef , bir Mastercard kripto banka kartı olan “Reef Card”ı Birleşik Krallık ve Avrupa’daki müşterilere verdi.

Kart, satın alma sırasında müşterilerin kripto para birimini itibari para birimlerine dönüştürür ve 90 milyondan fazla tüccarda kullanılabilir. Kart sahipleri ayrıca belirli ATM’lerde itibari paraları da çekebilirler.

Bu hafta REEF, Kanada kripto borsası Biconomy’de listelendi . Ek olarak, proje kısa süre önce Web3 merkezi olmayan iletişim protokolü EPNS ile bir ortaklık duyurdu. Ortaklık, Reef kullanıcılarının varlıkları Reef Chain üzerinden köprülendiğinde anında ve otomatik bildirimler sağlar.

Genel kripto piyasası değeri, son yedi gün içinde yaklaşık %3 düştü. REEF’in fiyat artışına rağmen, Mart 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.057460 $’dan %91’den fazla düşüşte.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir