Bonk Inu (BONK) Yükselişe Geçti! İşte Detaylar


Solana tabanlı memecoin BONK, son 24 saatte %13,7’lik etkileyici bir artışla 1,8 milyar dolar piyasa değerine ulaştı. Bu yükselişle BONK, en büyük 52. kripto para ve en büyük beşinci memecoin konumuna yerleşti.

BONK’un Dikkat Çeken Yükselişi

Kripto para piyasasının genel olarak durgun olduğu bir dönemde BONK, sıra dışı performansıyla öne çıkıyor. Özellikle Dogecoin, Shiba Inu ve Pepe gibi lider memecoinlerin değer kaybettiği 2 Temmuz’da BONK, günlük bazda %13,7 değer kazanarak Floki Inu ve Brett’i geride bıraktı.

bonk inu bonk yukselise gecti iste detaylar
bonk inu (bonk) yükselişe geçti! i̇şte detaylar 2

Analistler BONK’un Geleceğine İyimser Bakıyor

Birçok kripto para analisti, BONK’un yükselişinin devam edeceğine inanıyor. Bazı X (eski adıyla Twitter) kullanıcıları, BONK’un 0,000027 dolar ve 0,000028 dolar seviyelerine ulaşmasının ardından daha da büyük bir sıçrama yapabileceğini düşünüyor. Solana ekosistemindeki bazı kullanıcılar ise BONK’un Solana’nın yeniden büyümesinde önemli bir rol oynadığını ve tüm Solana kullanıcılarının BONK satın alması gerektiğini savunuyor.

BONK’un Geçmiş Performansı ve Geleceği

2022 sonunda piyasaya sürülen BONK, Aralık 2023’te yükselişe geçerek 1,5 milyar dolar piyasa değerine ulaştı. Bu hızlı yükselişin arkasında yatırımcı ilgisi, önde gelen borsaların desteği ve uygun piyasa koşulları yer alıyor. Binance, Bybit, Coinbase ve OKX gibi büyük borsalar BONK’u listeleyerek memecoinin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağladı.

BONK, 2024’ün Mayıs ayında tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaşsa da, son bir ayda %20 değer kaybetti. Ancak analistlerin genel olarak iyimser tahminleri, BONK’un gelecekteki potansiyelini gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir