Kripto Devi Binance Sekiz Rakamlı Yatırım Açıkladıktan Sonra %28 Yükseldi!


coinprojesi.com
kripto devi binance sekiz rakamlı yatırım açıkladıktan sonra %28 yükseldi! 2

Bir borsa altcoin’i, kripto devi Binance’in uzun vadeli büyük bir yatırımından sonra büyük gün içi kazançlar elde ediyor.

Bugün Binance Labs, WOO Network’e (WOO) 12.000.000 dolarlık bir yatırım yaptığını duyurdu.

“Binance Labs, iki taraf uzun süredir devam eden ilişkilerini genişletirken WOO Network’e 12 milyon dolar yatırım yaptı.

Yatırım, WOO Network’ün yetenek kazanımı, araştırma ve geliştirme ve yeni merkezi olmayan ürünlerin geliştirilmesi yoluyla hızlı genişlemesini destekleyecek.”

Binance Lab‘in likidite sağlayıcısına yaptığı sekiz rakamlı yatırım, WOO‘nun Kasım 2021’deki 30.000.000 $’lık bağış toplama turunu takip ediyor.

“WOO Network’ün Series A+ bağış toplama turu, Three Arrows Capital, PSP Soteria Ventures, Gate Ventures, QCP Capital, Crypto.com Capital, Avalanche ve BitTorrent gibi stratejik ortaklar tarafından yönetilen Kasım ayında duyurulan 30 milyon dolarlık A Serisinin hemen ardından geliyor. ”

Kronos Blockchain’in arkasındaki ekip tarafından kurulan WOO Network (WOO), kripto ticaretine sıfır ücretli kripto para birimi işlemlerini getirmeyi amaçlayan yerleşik deflasyonist önlemlere sahip, merkezi olmayan bir Fintech girişimidir.

Binance açıklamasına göre, WOO Ağı “40’tan fazla kuruma, borsaya, ticaret ekiplerine, cüzdanlara ve merkezi olmayan uygulamalara aktif likidite sağlıyor.”

Ağın yerel ERC-20 hizmet belirteci olan WOO, stake etme ve işlem ücreti indirimleri için kullanılır.

WOO, multi-milyon dolarlık finansman duyurusuna yanıt olarak yaklaşık %28’lik bir fiyat artışı yaşadı ve 0,91 $’dan 24 saatin en yüksek seviyesi 1,17 $’a sıçradı.

WOO o zamandan beri düzeltildi ve şu anda son 24 saatte %21.22 artışla 1.13$’dan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir