Bitcoin’in Yıl Sonuna Kadar 6 Haneli Rakamlara Ulaşması Bekleniyor!


Kripto para borsası Kraken, Bitcoin’in yılı Eylül kapanış fiyatından BTC’nin değerini iki katından fazla artıracak büyük bir artışla kapatabileceğini söylüyor.

bitcoin

Bitcoin Açıklamaları

Yeni bir raporda Kraken, Bitcoin’in yılın son üç ayında (Q4) tipik olarak en iyi yıllık performansı kaydettiğini söylüyor.

“3Ç’nin BTC için sona erdiği gibi bir çeyrek pozitif olmasına rağmen, 4Ç’nin tarihsel olarak sırasıyla ortalama ve ortalama %+119 ve %+58 getiri ile BTC’nin en iyi çeyreği olduğu belirtilmelidir.”

Kraken, yıllar içinde kaydedilen ortalama getiriye dayanarak, Bitcoin’in yılı 100.000 dolara yakın seyrederek bitirebileceğini söylüyor .

“BTC’nin 43.800 $’lık çeyrek sonu kapanış fiyatında, 4Ç2021’de +% 119’luk bir getiri, BTC’yi kabaca 96.000 $’a çıkaracaktır.”

Kraken, %58’lik bir medyan getirisinin Bitcoin’in yılı 69.000 dolara değer kazanarak kapatacağını söylüyor. Bitcoin yazı yazılırken 54.800 dolar civarında işlem görüyor ve bu da %25’lik bir yukarı potansiyel olduğunu gösteriyor.

Kripto para borsası ayrıca Ekim ayının Bitcoin için Eylül ayına göre daha değişken bir ay olma eğiliminde olduğunu söylüyor. Bitcoin, Ekim ayının 43.820 dolarlık açılış fiyatından yaklaşık %25 arttı.

“Odak Ekim ayına kaydırıldığında, ayın tipik olarak Eylül’den daha dalgalı olduğu görülecektir (yıllık ortalama oynaklık %66’ya karşı %61) ve BTC geçmiş ortalamalara bakıldığında +%13 daha yüksek bitirme eğiliminde. Ekim ayının BTC için uygun bir ay olma vaadi olmasına rağmen, Kasım ve Aralık aylarının boğalar için de aynı derecede elverişli olmasına dikkat edilmelidir.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir