Vladimir Putin, Kripto Parayı Ödeme Yöntemi Olarak Kabul Etti!


coinprojesi.com 62d9e426f274ca13cec20e5cedafe7b966a2eb37
vladimir putin, kripto parayı ödeme yöntemi olarak kabul etti! 3
  • Vladimir Putin, ödemelerde kripto para biriminin rolünü kabul ettiğini söyledi.
  • Ayrıca, enerji işlemlerinde kullanılıp kullanılamayacağının yakında öğrenileceği konusunda da uyarıyor.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, kripto para birimi’nin bir ödeme aracı olarak rolünü kabul ettiğini açıkladı.

Putin: kripto para var olma hakkına sahip!

CNBC ile yaptığı röportajda Vladimir Putin, kripto para biriminin var olma hakkına sahip olduğunu iddia ediyor. Bu, dijital varlıkların ödeme yapmak için kullanılabileceğini söylemektir. Ayrıca, Rusya Devlet Başkanı kriptoların bir yerleşim birimi olarak hizmet ettiğini söyledi, ancak enerji işlemlerin’de kullanılıp kullanılamayacağını belirlemek için çok erken olduğu konusunda uyardı.

Putin, özellikle bazı şirketlerin üzerinde çalıştığı enerji, petrol ve hammadde ile ilgili işlemler için kullanılan kriptolardan bahsediyordu. Açıklamaları, suç faaliyeti ve kara para aklama için kullanılabilecekleri korkuları nedeniyle dünya çapındaki düzenleyicilerden giderek daha fazla dikkat çeken kriptolara karşı toleransın sinyalini verdi.

Ayrıca, her şeyin var olma hakkı olduğunu söyledi. Buna ek olarak, Putin şunları söylüyor:

Bir noktada tasarruf aracı da olabilecek kripto para birimi’nin gelişim trendine dikkat edeceğiz. Piyasa’nın nasıl dalgalandığını gördük ve henüz erken.

Vladimir Putin’in görüşü, ABD SEC Başkanı Gary Gensler’in duruşuyla örtüşüyor. SEC başkanı kısa süre önce, piyasanın çoğu için kriptolar için uzun vadeli bir canlılık olmayabileceğini söyledi. Ancak Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, piyasayı düzenlemeye ve dijital varlıkların menkul kıymetler kanunu standartlarını karşılamasını sağlamaya çalışıyor.

coinprojesi.com russiabtc
vladimir putin, kripto parayı ödeme yöntemi olarak kabul etti! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir