Ünlü Analist, Bitcoin Ve Ethereum Düşse Bile Boğa Piyasasının Süreceğini Belirtti!


Üst düzey bir tüccar ve kripto analisti, Bitcoin ve Etheruem’in mevcut fiyatların çok altına düşebileceğini ve yine de tamamen boğa piyasasında olabileceğini söylüyor.

Kaleo olarak bilinen takma adlı kripto tüccarı, 279.000 takipçisine bazı kripto varlıklarının daha düşük zaman çizelgesi çizelgelerinde savunmasız görünse de, uzun vadeli yükseliş resminin hala bozulmadığını söylüyor.

Kaleo, Ethereum için 2.000 $ seviyesine yakın büyük bir düşüşün boğa döngüsünün sonunu işaret etmeyeceğini söylüyor.

“Örneğin, orta ila düşük 2.000 dolara kadar ETH birikimi, boğa koşusunun hiç bittiği anlamına gelmez.”

resim

Tüccar, Bitcoin’in Ethereum ile aynı gemide olduğunu ve mevcut fiyatlardan %21’lik hızlı bir düşüşün bile boğa piyasasıyla uyumlu olacağını söylüyor.

“Açıkçası BTC ile aynı. 36.000-40.000 dolar teklif etmek için başka bir şans benim için sorun değil.”

resim

Kaleo, BTC ve ETH için neler olabileceğinin bir örneği olarak stablecoin odaklı Terra’nın (LUNA) son fiyat hareketini kullanıyor. Kripto analistine göre, Bitcoin’in sert bir şekilde toparlanmadan önce 40.000 doların altına ani bir düşüş yapması, LUNA’nın Temmuz ayında yaptıklarını hatırlatacak.

“BTC, LUNA’ya Karşı

LUNA’nın son düşüşünü Temmuz ayı sonlarında yaptığı ve bir dolardan daha azına çok sayıda çağrının olduğu zamanki gibi, bu olursa, tekrar 20.000 dolarlık BTC için çok sayıda çağrı olacaktır. Olmayacak. 100.000$+ bu döngü hala programlanmış durumda.”

resim
resim

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir