Bitcoin Cash, AAVE, Verge Fiyat Analizi: 25 Eylül Cumartesi


Daha geniş pazar, satın alma baskısının bir giriş yapmasıyla yavaş yavaş kuzeye taşındı. Analizlere bakıldığında bunu Bitcoin Cash, AAVE ve Verge de izledi. Bitcoin Cash %3,7 yükseldi ve henüz acil fiyat tavanını devirmedi. AAVE, kendisini en yakın destek çizgisinin üzerinde başarıyla tuttu ve %1,9’luk küçük bir artışla konsolidasyon belirtileri gösterdi. Verge bir değer kazandı, ancak teknik göstergeleri hala düşüş gösteriyor. 

Bitcoin Cash (BCH) Analiz

bitcoin cash, aave, verge fiyat analizi: 25 eylül cumartesi
bitcoin cash, aave, verge fiyat analizi: 25 eylül cumartesi 4

Bitcoin Cash , daha geniş pazarın güç belirtileri göstermesiyle çizelgeleri tırmandı. Son 24 saat içinde altcoin %3,7 değer kazandı ve 521,04 dolardan işlem gördü. Direnç işareti 539,06 dolar ve ardından 578,56 dolar.

Bitcoin Cash için ek fiyat tavanları 608,74 dolardı ve ardından bir haftanın en yüksek seviyesi 672,68 dolardı. Piyasada alım baskısı düzelirken, parametreler olumlu bir fiyat hareketine işaret etti. 

MACD , histogramında fiyatın tersine çevrildiğini gösteren yeşil çubukların başlangıcını parladı. Müthiş Osilatör yeşil sinyal çubukları gösterdi. Göreceli Güç Endeksi 25 seviyesinden yükseldi ve yarı çizgiye yaklaştı ve satış baskısında bir düşüş gösterdi. 

Alım baskısı yarı çizginin altında kalırsa, fiyatlar 504.63 dolarlık destek çizgisinin yakınında ve ardından birkaç ayın en düşük seviyesi 482.99 dolarda işlem görmek için aşağı çekilebilir. 

AAVE Analiz

bitcoin cash, aave, verge fiyat analizi: 25 eylül cumartesi
bitcoin cash, aave, verge fiyat analizi: 25 eylül cumartesi 5

AAVE ayrıca son 24 saatte %1.9 arttı ve son işlem seanslarında konsolidasyon gözlemledi. Altcoin 281.82 dolardan işlem görüyordu ve bir sonraki direnç 302.90 dolardı. Ek fiyat tavanları 338.25$ ve ardından 375.40$ olarak belirlendi. Göstergeler, AAVE’nin yeniden canlanabileceğini gösteriyordu. 

Chaikin Para Akışı , sermaye girişlerinin pozitif olması nedeniyle orta çizginin üzerinde gerçekleşti. Müthiş Osilatör , önceki işlem seanslarında kırmızı çubukların geri çekildiğini gösterdi. Dizin Göreceli Güç da satın alma basıncı olarak 50 işareti doğru çıktım piyasada cilt soyma belirtileri gösterdi. 

Eğer AAVE ters üzerinde yükselir, bu boğa topraklarına taşımak için alış baskısı gerektirebilir. Düşüş bölgesinde kalmak fiyatların tekrar düşmesine neden olabilir. Bu durumda, AAVE 271,09 $ ve ardından 249,20 $ destek bulacak.

VERGE (XVG) Analiz

bitcoin cash, aave, verge fiyat analizi: 25 eylül cumartesi
bitcoin cash, aave, verge fiyat analizi: 25 eylül cumartesi 6

Verge ayrıca %3.9 toparlandı ve 0.020 $ değerinde. Ancak madalyonun göstergeleri, toparlanmasını yansıtmak için hızlı değildi. Anahtar parametreler hala düşüşe işaret ediyor. Yukarı yönde, madalyonun fiyat tavanları 0,023 dolarda ve ardından Verge’nin bir haftalık en yüksek fiyat işareti olan 0,027 dolarda kaldı. Dört saatlik grafikte XVG’nin fiyatı 20-SMA çizgisinin altında kaldı. Bu, fiyat momentumunun piyasada satıcıların lehine olduğunu gösterdi. 

Göreceli Güç Endeksi , hala düşüş bölgesinde olmasına rağmen bir artış kaydetti. MACD , histogramında, fiyatın tersine çevrilmesinin beklenebileceğini vurgulayan düz kırmızı çubuklar gösterdi. Chaikin Para Akışı , sermaye girişlerinin bir girişe tanık olmaması durumunda altına düşmekle tehdit etmesine rağmen, yarı çizginin üzerinde kaldı. 

Düşüş baskısının henüz sönmemesi durumunda, kripto para için en yakın destek bölgesi sırasıyla 0,0192 dolar ile 0.170 dolar arasında kaldı. 

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir