Bitcoin’in 2018 Çöküşünü Arayan Tüccar, BTC’nin Parabolik İlerlemesini Bir Kez Daha İhlal Ettiğini Söyledi!


coinprojesi.com 61821b494e3fe113306aabb2
bitcoin'in 2018 çöküşünü arayan tüccar, btc'nin parabolik i̇lerlemesini bir kez daha i̇hlal ettiğini söyledi! 3

Uzun zamandır analist ve tüccar Peter Brandt, Bitcoin’in (BTC) parabolik ilerlemesinden çıktığını söylüyor.

Çarşamba ve Perşembe günü dik fiyat dalışları yaptıktan sonra BTC, bir ay önce fiyatlandırıldığından %17’den fazla düşüşle, yazı yazılırken 41.698.72 dolardan işlem görüyor.

Tweetler Brandt,

“Parabolik ilerlemenin ihlalini gördüm ve gerçek zamanlı olarak BitcoinLive üyelerine gerçek zamanlı olarak yorum yaptım, ancak geriye dönüp baktığımda olayı yeterince ciddiye almamış olabilirim.

Göreceğiz.”

coinprojesi.com sadom
bitcoin'in 2018 çöküşünü arayan tüccar, btc'nin parabolik i̇lerlemesini bir kez daha i̇hlal ettiğini söyledi! 4

Analist, 2018’in başlarında başlayan önceki ayı piyasasının başlangıcı olarak biliniyor ve daha önce Twitter’da parabolik avans ihlallerinin genellikle değerde %80’den fazla düşüşe yol açtığını belirtmişti.

Böyle bir düşüş, Bitcoin’i mevcut fiyatlara göre 8.340 $ aralığına kadar indirebilir.

Tecrübeli tüccar, yatırım şirketi Vailshire Capital’in CEO’su Jeff Ross’un yorumunu da geri çevirdi. Ross, Twitter’da uzun vadeli BTC sahiplerinin önümüzdeki aylarda ucuz Bitcoin satın almak için ek fırsatlara sahip olabileceğini söyledi.

Ancak Brandt, BTC tüccarlarını, kaybedilen bir ticarete asla ekleme yapmama konusunda “kutsal bir ticaret kuralı” izlediği konusunda uyarıyor.

“1980’de, 50 doların zirvesine çıkan Silver için de aynı şeyi söyleyenleri hatırlıyorum. Daha sonra 3,65 dolara düştü ve 24 yıl boyunca yeniden başlamadı

BTC’nin aynı olduğunu söylemiyorum, ancak kullandığım kutsal bir ticaret kuralı, asla kaybedilen bir ticarete katkıda bulunmamaktır.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir