Apeiron, NFT Oyun Ortamını Sarsmak İçin 26,2 Milyon Artırıyor!


nft
apeiron, nft oyun ortamını sarsmak i̇çin 26,2 milyon artırıyor! 2

Oyun geliştiricileri Foonie Magus, yeni oyna ve kazan NFT oyunu Apeiron için başlangıç ​​turunun sonunda 17 milyon USD’nin üzerinde para topladı. Şirket, 3M’nin ön tohumdan, 10M’nin tohumdan ve 4.5M’nin NFT satışlarının ilk turundan geldiğini açıkladı.

Güney Kore’den Hashed blok zinciri yatırımcıları ve DeFiance Capital, Morningstar Ventures, Spartan Group ve De-Fi Capital gibi risk sermayesi şirketleri de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından ağır vurucu yatırımcılar ve dev oyun loncaları Apeiron’un bayrağına akın etti. Stratejik değerleri ve web3 topluluğu ve ötesi için uzun vadeli vizyonları nedeniyle özenle seçilmiş oyun loncaları Guildfi, YGGSEA, Avocado, Ancient8 ve Snackclub ile birlikte çalışacaklar.

  • Apeiron, blok zincirindeki dünyanın ilk NFT tanrı oyunudur. Oyuncular bir Godling, yeni doğmuş bir tanrı olarak oynayacak ve ilahi güçlerini Apeiron tanrı çeşitliliğini dolduran Doods’a yardım etmek (veya vurmak!) için kullanacaklar. Oyuncular ayrıca yenilikçi bir gerçek zamanlı kart tabanlı savaş sistemi kullanarak devasa elemental Avatarları savaşa sokabilecekler.
  • Apeiron, benzersiz bir tri-token sistemine sahip bir oyna ve kazan oyunu olarak geliştiriliyor. Oyuncular, Gezegenler, Yıldızlar ve güçlü Kalıntılar dahil olmak üzere NFT’leri satın alabilecek ve ayrıca oyun yoluyla gerçek kripto para birimi için piyasada alınıp satılabilen jetonlar kazanabilecekler.
  • Foonie Magus’un CEO’su ve Apeiron’un yaratıcısı Frank Cheng, desteğin temelleri üzerine şunları söyledi: “Bu proje üzerinde çalışmak için altı yıl harcadık ve hayatlarının beş yılını akıtan 28’den fazla geliştirici oldu… kanlarını, terlerini ve gözyaşlarını bu eğlence deneyimini yaratmak için kullanıyorlar. Ama şimdi tüm sıkı çalışma meyvesini veriyor ve rüya gerçek oluyor. Çılgın vizyonlarımızı paylaşan ortaklar bulduğumuz için çok heyecanlıyız ve tüm oyun endüstrisi için, herkesin paylaşacağı ve birlikte sahip olacağı unutulmaz bir deneyim sunacak bir yolculuğa çıkıyoruz.”

Başlangıç ​​turunun kapanmasıyla Apeiron, oyunun Mayıs ayı sonlarında planlanan TGE’sine (Token Üretim Etkinliği) yol açacak özel ve topluluk yatırım turlarına başlıyor. Foonie Magus, bu yılın dördüncü çeyreğindeki küresel ilk çıkışlarına hazırlanmak için bu 3 turdan 10.7M ek toplamayı hedefliyor. Apeiron’un Planet NFT‘leri şu anda 0,15 ETH taban fiyatıyla OpenSea pazarında satın alınabilir.

Apeiron Hakkında

Apeiron, dünyanın ilk NFT tabanlı oyna ve kazan tanrı oyunudur. Apeiron, Populous ve Black & White gibi klasik tanrı oyunlarından ilham alan tanrı oyunu simülasyon oyunuyla birleştirilmiş benzersiz bir kart tabanlı aksiyon-macera savaş sistemine sahip olacak. Oyuncular, evrenin gizemlerini çözmek için bir Avatar olarak yere inmeden önce yukarıdan gezegenler inşa edebilirler. Oyuncular gezegenlerini gelişimsel durgunluk noktasına kadar büyütecek, ardından daha da fazla ilerlemeye ve oyun sonu ittifak düzeyindeki heyecan verici GvE ve GvG etkinliklerine izin vermek için bir Armageddon etkinliği aracılığıyla gezegen döngüsünü sıfırlayacak. Apeiron, üç jetonlu bir mimari kullanacak, bu da ekosistemlerinde gezinmek için üç ayrı jeton olacağı anlamına geliyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir