USSD’nin Lansmanından Sonra TRX Fiyatı Son 24 Saat İçinde Yükseldi!


trx
ussd'nin lansmanından sonra trx fiyatı son 24 saat i̇çinde yükseldi! 2
  • TRON fiyatı, kripto piyasasının geri kalanında görülenden farklı bir trend izleyerek son 24 saatte yükseliyor.
  • CoinMarketCap’e göre TRX son 24 saatte %9,8 arttı.
  • İlgili bir haberde TRON’un kurucusu USDD’nin lansmanını duyurdu.

TRON (TRX), kripto para piyasasının çoğunluğuna rağmen fiyatı yükselirken kendi trendini takip ediyor gibi görünüyor ve CoinMarketCap‘e göre bir tür geri çekilme içinde.

Şu anda toplam piyasa değerine göre alandaki en büyük 7. proje olan TRON‘un fiyatı, son 24 saat içinde projenin haftalık pozitif ivmesine katkıda bulunan bir yükseliş pompası gördü. TRON‘un fiyatı şu anda 0,06892 dolar seviyesinde ve son 24 saatte %9,80’den fazla ve son 7 günde yaklaşık %13,35 arttı.

TRON‘un 24 saatlik işlem hacmi de neredeyse %290 arttı ve 3.749.458.512 $ oldu. Son 24 saatteki işlem hacmindeki bu artış ve son 24 saatten gelen haftalık fiyat momentumunun büyük bir kısmı TRON fiyatının yükselmediğinin bir işareti olabilir. TRON ayrıca CoinMarketCap‘te trend oluyor ve trend projeler listesinde 7. sırada yer alıyor.

Son birkaç saatte görülen yükseliş pompasının, TRON‘un kurucusu Justin Sun’ın, merkezi olmayan bir stabilcoin olan USDD’nin lansmanını duyurmasıyla bir ilgisi olabilir. Sun’a göre USDD, geri ödeme, yönetim veya depolama için herhangi bir merkezi kuruma güvenmeyecek ve bunun yerine zincir üzerinde tam ademi merkeziyetçiliği gerçekleştirecek.

USDD’nin duyurusu, TRON destekçilerinden ve genel kripto topluluğundan açıkça olumlu bir tepki aldı. Bunun nedeni, USSD’nin USD veya altın yerine TRON değerine sabitlenmesi ve yatırımcılara ve tüccarlara kripto destekli bir alternatif sunması olabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir