Analist Jason Pizzino’ya Göre Polygon (MATIC), Curve (CRV) ve İki Ek Altcoin Bu Yıl 10 Kat Kazanç Sağlayacak!


analist jason pizzino'ya göre polygon (matic), curve (crv) ve i̇ki ek altcoin bu yıl 10 kat kazanç sağlayacak! 2

Popüler bir kripto stratejisti, Polygon (MATIC) ve Curve (CRV) dahil olmak üzere dört altcoinin bu yıl 10 kat kazanç sağlama potansiyeline sahip olduğunu ve daha geniş kripto pazarlarının yatay ticaret yaptığını söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda Jason Pizzino, 254.00 YouTube abonesine blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon’un tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,92 dolardan devam eden geri çekilmesine rağmen hala bir boğa trendinde olduğunu söyledi.

“Fiyat düştüğü için kimse bundan bahsetmiyorsa, genellikle bir pozisyona girmek istediğiniz zamandır…

Bu yüzden hala bunu bir boğa piyasası olarak görüyorum: daha yüksek dipler, bu oldukça basit. Yüzde elli Fibonacci seviyesi yaklaşık 2.20 dolar.”

Tüccar listesindeki bir diğer kripto para, stabilcoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim belirteci olan CRV‘dir.

“Eğri, 24 milyar dolarlık bir toplam değerde kilitli ve bu nedenle kilitli toplam değere karşı piyasa değeri 0,1. Yani, piyasa değeri yaklaşık 2,4 milyar dolar, kilitli toplam değer: 24 milyar dolar.

Bence burada da Curve’e şu anda Curve’de kilitli olan değere daha yakın bir değer vermek için büyük bir yakalama oyunu olacak.”

Sırada, merkezi olmayan borsa SushiSwap’ın yönetim belirteci olan Sushi (SUSHI) var. Pizzino’ya göre, Sushi‘nin nispeten küçük pazar değeri, onu üstel kazançlar elde edebilecek bir konuma getiriyor.

“Suşi, 2 milyar dolara tamamen seyreltilmiş 1 milyar dolarlık bir piyasa değeridir. Yani 10x için 10 milyar dolar makul görünüyor…

Ve bu şeyler başladığında, nerede durduklarını bilmiyoruz. Sadece devam ediyorlar.”

Pizzino, Sushi’nin şu anda geri çekildiğini ve giriş noktalarının 6 ile 7,50 dolar arasında olduğunu ekliyor.

Dördüncü kripto varlığı, otomatik bir verim çiftçiliği stratejisine güç veren merkezi olmayan bir finans platformu olan Yearn.Finance (YFI). Pizzino, YFI‘nin temellerinin sağlam göründüğünü, teknik özelliklerin ise güç belirtileri gösterdiğini söylüyor.

“Kilitlenen toplam değer de iyi görünüyor: 1,4 $ milyar piyasa değeri ile 5,7 milyar $…

Daha yüksek dip formları da görmeye başlıyoruz.”

Kripto analisti, BTC altı haneli dönüm noktasına ulaşmadan önce YFI’nin 100.000 dolara ulaştığını gördüğünü ekliyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir