XRP, Terra, Avalanche Fiyat Analiz: 04 Ekim Pazartesi


Bugün çoğu büyük altcoin, bu ayın başında birkaç iyi ticaret gününden sonra kırmızıda işlem gördü. Analizlerde XRP, Terra ve Avalanche’ın beğenileri de grafiklerinde değer kaybı gösterdi. XRP, 1,04$’lık destek seviyesinden yeni düştü, Terra da bugün tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydettikten sonra biraz düzeltme yaptı. Son olarak, Avalanche’ın %6,8’lik önemli düşüşü, son 24 saat içinde bir satıştan sonra gerçekleşti. 

XRP Analiz

analiz
xrp, terra, avalanche fiyat analiz: 04 ekim pazartesi 4

XRP , son 24 saat içinde yaklaşık %1.09 kaybederek grafiklerinde negatif olarak konsolide oldu. Altcoin 1.02 dolardan fiyatlandırıldı. 1,04 dolarlık taban fiyatının altına kırıldı ve devam eden kayıplarla altcoin muhtemelen 0,94 dolarlık fiyat tabanını tekrar ziyaret edebilir. 

Ek fiyat tabanı, XRP’nin en son bir hafta önce dokunduğu 0,87 dolardı. Dört saatlik grafikte XRP’nin fiyatı , fiyat momentumunun satıcılara ait olduğunu gösteren 20-SMA çizgisinin hemen altına düştü .

Müthiş Osilatör da kırmızı sinyal çubukları görüntülenir. MACD düşüş eğilimi gösterdi ve histogramında kırmızı kırmızı çubuklar kaydetti. Açık Göreceli Güç Endeksi göstergesi boğa bölge içinde hala olmasına rağmen, basınç satın düştü.

Satın alma baskısı kuzeye giderse, altcoini 1.14$’lık ilk direnç noktasında ve ardından 1.18$’da işlem yapmaya itebilir. 

Terra (LUNA) Analiz

analiz
xrp, terra, avalanche fiyat analiz: 04 ekim pazartesi 5

Terra, 46.14 $ olarak fiyatlandırıldı ve coinin fiyatları son 24 saatte %1.9 düştü. Altcoin, hafif bir değer kaybı göstermesine rağmen tüm zamanların en yüksek seviyesini korudu. Terra için psikolojik fiyat direnci, fiyatların geri çekilmesiyle karşılaşmaması durumunda 50 dolarda kalabilir. 

Altcoinin fiyatı, fiyat momentumunun alıcıları desteklediğini gösteren dört saatlik 20-SMA çizgisinin üzerindeydi. Diğer tüm teknik göstergeler de piyasadaki olumlu fiyat hareketinin göstergesiydi.

Terra aşırı satın alındı, ancak Göreceli Güç Endeksi az önce düştü ve 70 işaretinin yakınında duruyordu. MACD onun histogramlar yeşil çubuklar görüntülenir almıştı. Müthiş Osilatör ayrıca yeşil bir sinyal çubuğu yaktı. 

Terra’nın 45,38 $ ve 43,46 $ destek seviyesinin yakınında işlem yapması durumunda fiyatlarda düzeltici bir düşüş göz ardı edilemez. Ek fiyat tabanları Terra’yı sırasıyla 38.27 $ ve ardından 32.89 $ olarak bekliyordu. 

Avalanche (AVAX) Analiz

analiz
xrp, terra, avalanche fiyat analiz: 04 ekim pazartesi 6

Avalanche, geçtiğimiz gün %6,8 gerilemesinin ardından 66,41 dolardan fiyatlandı. Altcoin, son 24 saat içinde bir satış yaşadı ve 64.80 dolarlık destek seviyesinin yakınında işlem görmesine neden oldu. 

Ek fiyat tabanı, altcoinin en son iki hafta önce işlem gördüğü 55.40 dolarda kaldı ve AVAX’ın kendisini 48.26 dolara yakın bulabileceği seviyenin altına düştü. Temel teknik görünüm, düşüş eğilimine işaret ediyordu. 

Göreceli Güç Endeksi 50 işareti altına düştü ve ayı topraklarında oldu. Müthiş Osilatör da kırmızı sinyal çubukları tasvir. Bollinger Bantları paralel kaldı, bu da hemen işlem seanslarında daha az fiyat oynaklığı şansı olduğunu gösteriyordu. 

Tersine, AVAX için direnç işareti sırasıyla 73.83 $ ve ardından 79.18 $ idi. 

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir