Popüler Analist, Bitcoin Ayıları Hakkında Uyarıda Bulundu!


Popüler yatırımcı, kripto para liderinin maksimum kazanç sunarken ayılar için minimum riskli bir bölgede hareket ettiğini ifade etti.

Bitcoin’de kararsızlık var

Analiz uzmanı DonAlt, Bitcoin‘in 30.000 $ civarında bir “kararsızlık” seviyesinin altında işlem gördüğünü belirtti.

Kripto stratejisti, Bitcoin’in kararsızlık seviyesini direnç olarak yeniden test ettiğini ve BTC için daha büyük bir düzeltmenin beklendiğini söyledi.

“Oldukça başarılı bir hafta geçirdik, fakat büyük ihtimalle kararsızlık bölgesinin yeniden test edilmesiyle son bulacak. Maksimum ödül: burada kısa pozisyonlar için, ancak yeniden yükselişe geçene kadar beklemeyi tercih ederim, daha yüksek ya da düşük olması önemli değil.”

btc1
popüler analist, bitcoin ayıları hakkında uyarıda bulundu! 3

DonAlt, Bitcoin için düşük bir hedef belirtirken, BTC’nin 20.000 dolara kadar düşebileceğini ve yine de genel yükseliş trendini koruyabileceğini belirtti.

“Aylık bazda 20.000 dolarda bile yükseliş mümkün. Dolayısıyla düşüşü gerçekten önemsemiyorsanız, satış yapmak mantıklı değil.”

btc2
popüler analist, bitcoin ayıları hakkında uyarıda bulundu! 4

DonAlt, BTC’nin 30.000 doların altında ve 20.000 doların üzerinde seyrettiği sürece Bitcoin’in kaldıraçlı yatırımcıları cezalandırabileceğini söyleyerek bir uyarıda bulundu.

“30.000 doların altı ve 20.000 doların üstü yalan. Tüm kaldıraçlı yatırımcıların zarar gördüğü piyasa aşamasındayız ve bu sınırlar içinde yeterince yukarı veya aşağı hareket ederek onları devre dışı bırakacağız.”

BTC bu yazı yazıldığı sırada 28.003 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir