Altcoin Uzmanının Gözünden: Shiba Inu (SHIB) İçin Fiyat Tahmini


Shiba Inu, yeni yılın ivmesine diğer dijital para birimleri kadar katılamasa da, bir uzmana göre değeri yakın zamanda önemli ölçüde artabilir.

Son 24 saatte, Shiba Inu (SHIB) %2,7 oranında bir artış gösterdi ve yayın anı itibarıyla 0,00000964 dolar seviyesinden işlem görüyor. Ancak, geçtiğimiz hafta boyunca yaklaşık %3 oranında bir değer kaybı yaşadı.

Buna ek olarak, SHIB’in haftalık analiz grafiğinde gözlenen bir formasyon, yakın gelecekte bir yükseliş sinyali verebilir.

shiba fiyat tahmini
altcoin uzmanının gözünden: shiba inu (shib) i̇çin fiyat tahmini 2

Shiba Inu için %50 Artış Beklentisi

Shiba Inu üzerine analizler yapan Shib Knight (Twitter kullanıcı adı @army_shiba), SHIB’in haftalık grafiğinde dikkat çekici bir simetrik üçgen formasyonu oluştuğunu belirtti. Bu tip formasyonlar, genellikle bir değer artışının habercisi olarak görülür.

Uzmanın analizine göre, SHIB formasyondan çıkıp yükselişe geçerse, %51,41 oranında bir artışla 0,000014 dolara ulaşabilir. Bu durum, SHIB için son 12 ayın en yüksek fiyatını temsil edecektir.

Ancak, bu yükseliş trendinin gerçekleşmesi için kırılma sinyalinin teyit edilmesi gerektiğine dikkat çekiliyor.

0,000014 dolarlık fiyat hedefi, birçok analist tarafından da benimsenen ortak bir görüş. Ünlü analist Ali Martinez de geçmişte SHIB’in bu seviyeye ulaşabileceğini öngörmüştü.

Martinez’in analizine göre, SHIB’in öncelikle 0,000011 dolar seviyesinin üzerinde bir haftalık kapanış gerçekleştirmesi gerekiyor. Bir düzeltme yaşanması durumunda ise SHIB’in 0,000008 dolar seviyesine düşmesi, bir ralliyi tetikleyebilecek bir faktör olarak görülüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir