Kripto Analisti, Bitcoin ve Dogecoin’deki Tahminini Açıkladı


Bir kripto analiz uzmanı, merkeziyetsiz tahmin ağı olan Chainlink (LINK)’in ciddi bir değer kaybı yaşayabileceği konusunda uyarıda bulunuyor.

Rekt Capital takma isimli analist, 348.800 Twitter takipçisine, Chainlink’in makro düşüş trendine karşı direncini sürdürememesi sonucunda düşüş eğilimine girdiğini belirtiyor.

“LINK’in son yaşadığı olumsuz durum, fiyatın haftalık kapanışta makro düşüş trendinin altında konumlanması ve kırılma noktasını ertelemesi anlamına geliyor.”

grf79
Kaynak: Rekt Capital/Twitter

Bu kripto analisti, bu başarısız kırılmanın, LINK’in hala aralıklı bir hareket sergilediğini ve en kötü durumda, Chainlink’in mevcut fiyatlarından %16’lık bir geri çekilme ile 6,13 dolara düşebileceğini öngörüyor.

“Eğer LINK’in aylık kapanışı siyah aralığın direncinin altında olursa, en kötü senaryo ne olur?

Bunun anlamı, siyah aralıklı konsolidasyonun bir parçası olarak 6,13 dolarlık düşük destek seviyesine bir geri çekilme olabilir.”

grf543
Kaynak: Rekt Capital/Twitter

Yazıldığı anda, Rekt Capital’in aylık zaman diliminde belirttiği direnç altında LINK, 7,57 dolarlık değerlemeye sahip.

Bitcoin (BTC)’e odaklanan analist, kripto para biriminin haftalık grafikte 29.500 dolarlık düşük seviye kurulumunun altına düştüğünde yükseliş piyasası yapısını kaybettiğini ifade ediyor. Ancak Rekt Capital, BTC’nin hala 29.245 dolarlık yatay destek seviyesinin üzerinde olduğunu belirtiyor.

“Daha düşük seviyenin kaybedildiğini ve (29.245 dolarlık seviye) şu anda fiyatı nasıl koruduğunu görüyoruz.”

grf98
Kaynak: Rekt Capital/Twitter

Yazıldığı anda, BTC 29.290 dolardan işlem görüyor.

Dogecoin (DOGE) konusuna gelirsek, tüccar bu popüler meme kripto para biriminin şu anda 0,081 dolarlık yatay dirence uyduğunu belirtiyor.

“DOGE şu an direncin olduğu model seviyesinde.”

grf90
Kaynak: Rekt Capital/Twitter

Yazıldığı anda, Doge 0,078 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir