OKB Coin Fiyat Değerlendirmesi – 18 Şubat 2023


Tabiri caizse, aşağı yukarı hareket eden bir piyasa görüntüsüne sahibiz. Son düzeltmenin etkileri hala hissedilse de, mevcut durumda fiyatlar genel olarak hareketsiz kalmış durumda.

okb coin fiyat değerlendirmesi
okb coin fiyat değerlendirmesi - 18 şubat 2023 5

OKB/USD

OKB’nin değeri son 24 saat içinde %5’ten fazla artış göstermeye devam ediyor.

seri312 coinprojesi
okb coin fiyat değerlendirmesi - 18 şubat 2023 6

Saatlik grafikte OKB’nin fiyatı, 49.80$ seviyesindeki yerel direnci kırarak boğaların ayılardan daha güçlü olduğunu gösterdi. Bununla birlikte, altcoin günlük ATR’sinin çoğunu aştığı için fiyatın 51-51.50 dolar aralığında yatay bir seyir izlemesi muhtemel.

seri313 coinprojesi
okb coin fiyat değerlendirmesi - 18 şubat 2023 7

Günlük zaman diliminde, tüccarlar 52.80$ seviyesine odaklanmalıdır. Eğer fiyat bu seviyenin üstünde bir kapanış yaparsa, kırılma işareti ortaya çıkabilir ve ardından fiyatın 55$ bölgesine doğru yükselme potansiyeli mevcuttur. Hacim artışı da bununla birlikte boğaların orta vadeli yükseliş trendini sürdürmeye hazır olduğuna işaret ediyor.

ser314 coinprojesi
okb coin fiyat değerlendirmesi - 18 şubat 2023 8

Fiyatın olası tüm seviyeleri aştığı ve şimdi yeni zirveler oluşturduğu göz önüne alındığında, benzer bir durum haftalık zaman diliminde de ortaya çıkabilir. Şu anda, 50 dolar seviyesi, boğalar için daha fazla büyüme potansiyeli açısından önemli bir faktör olarak karşımıza çıkıyor.

Eğer alıcılar bu seviyeyi korumaya devam ederlerse, fiyatın yukarı yönlü hareketi 60 dolar seviyesine kadar devam edebilir.

Bu yazı yazılırken, OKB’nin işlem gördüğü fiyat 51.479 dolar seviyesindedir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir