2024 Yılında Cardano (ADA) İçin Heyecan Verici Fiyat Tahminleri


Önemli analiz uzmanlarının görüşlerine göre, Cardano (ADA)’nın fiyatı 2024 yılında rekor bir yüksekliğe ulaşabilir.

Öne Çıkanlar:

  • Cardano (ADA)’nın fiyatı, son altı ayın en yüksek düzeyi olan 0,40 dolar seviyesine ulaştı. Analistler, ADA’nın fiyat artış trendinin süreceğine işaret ediyor. Tahminlere göre, ADA’nın fiyatı önümüzdeki yıl yaz aylarına kadar 10 dolara, daha uzun vadede ise 30 dolara çıkabilir.
  • Ali ve Lucid gibi kripto para piyasası analistleri, bu fiyat tahminlerini piyasa trendleri ve küresel ekonomik etkenlere dayandırıyorlar.
  • Analist FieryTrading, pazar analizleri ve boğa piyasası modellerine dayanarak ADA için %10,000’lik müthiş bir artış öngörüyor ve 2025 yılına kadar 35 dolarlık bir fiyata ulaşabileceğini tahmin ediyor.
cardano
2024 yılında cardano (ada) i̇çin heyecan verici fiyat tahminleri 2

Cardano (ADA) Yükselişe Geçiyor mu?

Son zamanlarda en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri olan Cardano (ADA), kısa süre önce 0,40 dolara yükselerek altı ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Ancak, Cardano (ADA)’nın fiyatı hala 2021 yılı yaz aylarında ulaşılan 3 dolarlık rekor seviyenin altında.

Bazı önde gelen analistler ve uzmanlar, Cardano (ADA)’nın 2024 yılında bu seviyeleri ve daha yüksekleri görebileceğine inanıyor. Twitter’da popüler bir kripto para analisti olan Ali, ADA için 10 dolarlık bir fiyat tahmini yaparken, Lucid ise ADA’nın 30 dolara ulaşacağını öngörüyor. Lucid, küresel ekonominin mevcut durumunu göz önünde bulundurarak, kripto para piyasasının toplam değerinin 10 trilyon dolara ulaşacağını öngörüyor.

Cardano (ADA) fiyat tahminleri hakkında daha fazla bilgi için hazırladığımız videoyu izlemek üzere aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

En İddialı XRP Fiyat Tahmini

Son dönemde en dikkat çeken fiyat tahmini, FieryTrading tarafından yapıldı. Bu analist, ADA’nın 2025 yılına kadar 35 dolara ulaşabileceğini öngörüyor, bu da %10,000’lik bir artış anlamına geliyor. FieryTrading, ADA’nın gelecekteki potansiyel fiyat artışı hakkında şu yorumu yapıyor:

“Artık trendin doğrulandığını göz önünde bulundurarak, bir sonraki boğa piyasasında ulaşılabilecek zirveleri değerlendirebiliriz. 2025 yılında kripto para piyasasının zirveye ulaşacağını düşünürsek, ADA’nın 35 doların üzerinde bir fiyatla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini varsayabiliriz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir