Coin Bureau’ya Göre Bu Altcoin, En Büyük Kripto Borsa Jetonu Olabilir!


coinprojesi.com 631 coin bureau 27 1595833608
coin bureau'ya göre bu altcoin, en büyük kripto borsa jetonu olabilir! 2

YouTube kanalı Coin Bureau’nun ev sahibi, bir dijital varlık pazarının yerel parasının en büyük kripto borsası jetonu olabileceğini tahmin ediyor.

Guy olarak bilinen analist, yeni bir videoda 1.65 milyon abonesine Crypto.com‘un marka bilinirliğinin, firma platformunu agresif bir şekilde tanıtırken, kripto parası CRO’ya diğer borsa belirteçlerine göre bir avantaj sağladığını söylüyor.

Bu ayın başlarında, Singapur merkezli şirket, Los Angeles Lakers ve Los Angeles Clippers’ın evi olan Staples Center’ın adını Crypto.com Arena olarak değiştirmek için 700 milyon dolarlık bir anlaşma yaptı.

Guy ayrıca, madeni paranın değerini 1 dolara çıkarabileceğini ve mevcut fiyatı olan 0,69 dolardan %44’ün üzerinde bir potansiyel artışa işaret edebileceğini söylediği CRO’nun temellerinden de bahsediyor.

“CRO ayrıca Crypto.com ekosistemindeki faydası nedeniyle çok sayıda talep sürücüsüne sahip. Artık CRO, akıllı sözleşme işlevine sahip bir blok zincirine ait olduğundan, bu ek talep boyutu, mevcut kripto boğa piyasası bitmeden CRO’yu bir dolara çıkarmak için yeterli olabilir.”

Madeni Para Bürosu sunucusu, CRO’nun Crypto.com ekosistemindeki sayısız kullanım örneğinden de bahseder.

“Crypto.com, alım satım, borç verme, ödünç alma, staking, DeFi (merkezi olmayan finans), cüzdanlar ve ödemeler dahil olmak üzere kripto ile ilgili bir dizi ürün ve hizmet sunarken, en ünlü ürünü muhtemelen metal kripto Visa banka kartlarıdır.

Crypto.com’un bileşenlerinin neredeyse tamamı CRO’yu içerir. Birkaç örnek vermek gerekirse, CRO’nun yukarıda bahsedilen Visa banka kartlarını satın alması gerekmektedir. Ek getiri için stake edilebilir ve ayrıca Crypto.com borsasında alım satım indirimleri sunar.”

Crypto.com bu yılın başlarında 70 milyar CRO jetonunu yok edeceğini duyurdu. Guy’a göre, yaklaşık 60 milyar CRO madeni parası zaten yakıldı.

“Kalan 10 milyar dolarlık CRO jetonları ‘akıllı bir sözleşmeye kilitlendi ve kilitleri açıldıkça aylık olarak yakılacaklar’.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir