2022’de Okunacak En İyi 5 Kripto Bloğu!


coinprojesi.com kripto
2022'de okunacak en i̇yi 5 kripto bloğu! 7

Kripto para ticareti yapmaya başladığınızda, araştırma yapmak önemlidir. Bir süredir kripto meraklısıysanız, yine de güncel haberleri takip etmeniz gerekiyor. Burası kripto bloglarının en faydalı olabileceği yer. Belirli bir kripto cüzdanı veya borsası kullanıyorsanız, büyük olasılıkla güncellemeler ve haberler içeren bir blog bölümleri olacaktır. Bu bloglarda yayınlanan makaleler, sektördeki yenilikleri görebildikleri için genel olarak kripto ticareti yapanlar kadar hizmet kullanıcıları için de kullanışlı olabilir.

İyi kripto blogu sık sık güncellenir ve önemli ve ilgili konuları kapsar. Tek bir makale türüyle sınırlı kalmamalı, bunun yerine okuyucularını bilgilendirmek ve etkileşimde bulunmak için haberler, güncellemeler ve kılavuzlar içermelidir. Bugün, büyük kripto platformlarına ve bir bütün olarak sektöre ayak uydurmak için önümüzdeki yıl okunması gereken bloglara bir göz atacağız.

Crypto.com

coinprojesi.com 1 crypto com 1 768x505 1
2022'de okunacak en i̇yi 5 kripto bloğu! 8

Crypto.com başlangıçta Pennsylvania Üniversitesi’nde bilgisayar bilimi profesörü olan Matt Blaz’ın kişisel blogu olarak başladı. 2018 yılında, adını Singapur merkezli bir kripto para borsası olan Bitcoin.com olan Monaco’ya sattı.

Kökenlerine geri dönersek, Crypto.com resmi blogu, web sitesinin altındaki Kaynaklar sekmesinde bulunabilir. Makaleler mevcut ortaklıkları, hizmet güncellemelerini, yeni ticaret çiftlerini, çekilişleri ve diğer haberleri tartışır. Gönderiler sık ​​sık, bazen günde birkaç kez çıkıyor. Bu blog, borsa hizmetleriyle ilgili güncellemeler hakkında bilgi sağladığı için Crypto.com kullanıcıları tarafından okunmalıdır.

Bitcoin.com

coinprojesi.com 2 bitcoin com 1 768x515 1
2022'de okunacak en i̇yi 5 kripto bloğu! 9

Bitcoin.com, Bitcoin (BTC) ve Bitcoin Cash (BCH) için özel cüzdanlar sağlayan bir hizmettir. 2015 ve 2019 yılları arasında alan, kripto evangelisti Roger Ver tarafından yönetildi. CEO olarak görevi bırakmasına rağmen cüzdan hala çalışıyor ve geniş bir kullanıcı tabanına sahip.

Bitcoin.com blogu, web sitesinin altındaki Şirket sekmesinde bulunabilir. Güncellemeler ortalama olarak aylık olarak yayınlanır ve platform duyurularını ve haberlerini tartışır. Bitcoin.com blogunu takip etmek, cüzdan kullanıcılarının hizmet yelpazesindeki son güncellemeler ve eklemeler hakkında bilgi edinmeleri için yararlıdır.

Yeni kripto tüccarları için, yeni kullanıcılar için kripto para birimleri ve blok zincir teknolojisi hakkında kılavuzlar ve kaynaklar sağlayan bir Başlarken bölümü de vardır.

Binance

coinprojesi.com 3 binance 1
2022'de okunacak en i̇yi 5 kripto bloğu! 10

Binance, kripto para birimleriyle ilgili çeşitli hizmetler sunan bir kripto ticaret platformudur. 2017 yılında Changpeng Zhao tarafından piyasaya sürüldü. O zamandan beri Binance, ABD borsası ve Binance Coin (BNB) dahil olmak üzere bütün bir ekosistem yarattı.

Binance en popüler kripto para borsalarından biri olduğu için platform kullanıcılarını bilgilendirmek için aktif ve ilgi çekici bir blogları var. Binance blogu, ilgi çekici müşteri vakalarını, hizmet güncellemelerini ve doğrudan Binance ekibinden gelen haberleri sergiliyor. Binance ekosistemi çok geniş olduğu için blog gönderileri Topluluk, P2P, Charity gibi kategorilere ayrılıyor. Bu blog platform kullanıcıları için olduğu kadar sektör liderlerinin şu anda hangi konulara odaklandığını görmek isteyenler için de kullanışlı.

Coinbase

coinprojesi.com 4 coinbase 2 1024x522 1
2022'de okunacak en i̇yi 5 kripto bloğu! 11

Coinbase, tüccarların kripto para birimleri satın almasına ve satmasına izin veren iyi bilinen bir başka kripto para borsasıdır. 2012 yılında kurulmuştur ve şu anda şirket dünya çapında yaklaşık 3.000 uzman istihdam etmektedir.

Coinbase blogu, platformla ilgili en son haberler ve güncellemeler için bir kaynaktır. Makaleler, CEO’su Brian Armstrong, yazılım mühendisleri ve platformla çalışan diğer uzmanlar da dahil olmak üzere Coinbase ekibi tarafından yazılmıştır. Ana blog, platform kullanıcılarına güncellemeler sağlamayı amaçlasa da, bir bütün olarak kripto endüstrisi ile en alakalı hikayeler Coinbase Medium blogunda yayınlanıyor.

ChangeNOW

coinprojesi.com 5 changenow 2 768x503 1
2022'de okunacak en i̇yi 5 kripto bloğu! 12

ChangeNOW, kullanıcıların hesaplarını kaydetmelerini veya doğrulamalarını gerektirmeden hizmetlerini sunan anlık bir kripto para borsasıdır. Bu platform, gereksiz bir güçlük çekmeden kripto satın almanın ve satmanın en basit yoludur. 2017 yılında kurulan ChangeNOW, yatırımcılara gizliliklerini korurken hızlı ve verimli kripto değişim hizmetleri sunmaya çalışıyor.

ChangeNOW blogu, tartıştığımız diğer bloglardan farklı çünkü kripto endüstrisi ve DeFi haberlerine daha fazla odaklanıyor. Makaleler ve uzun okumalar sıklıkla, bazen günde birkaç kez yayınlanır. Blogun yazarları arasında ChangeNOW Halkla İlişkiler Başkanı Mike Ermolaev ve profesyonel kripto yazarlarından oluşan bir ekip yer alıyor. Bu, kripto para birimleriyle ilgilenen veya ilgilenen herkes için yararlı bir kaynaktır.

Çözüm

Blockchain endüstrisi her zaman değişiyor ve gelişiyor, bu nedenle haber ve güncellemelere göz kulak olmak, bu alana dahil olan herkes için çok önemlidir. İster bir kripto tüccarı olun, ister bir kripto varlığı için çalışın, tartıştığımız bloglar, blockchain ve DeFi dünyasından son hikayeleri keşfetmek için oradalar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir